Росія розмістила в Криму ескадрилью розвідувальних дронів

Розміщені під Севастополем безпілотники зможуть вести розвідку і давати цілевказівки ракетних систем кораблів, берегових комплексів "Бастіон" і артилерії

У Криму розміщена ескадрилья безпілотників "Форпост" для розвідки і цілевказівки.

"Окрема ескадрилья далеких безпілотників "Форпост" увійшла до складу 318-го змішаного авіаційного полку ЧФ навесні нинішнього року", - говориться в повідомленні головного штабу Військово-морського флоту (ВМФ) РФ.

Розміщені під Севастополем безпілотники зможуть вести розвідку і давати цілевказівки ракетних систем кораблів, берегових комплексів "Бастіон" і артилерії.

"Ефективність нового підрозділу була перевірена під час недавніх флотських) навчань. Досвід застосування дронов визнали успішним. Надалі на озброєння ЧФ надійде модернізована версія безпілотника "Форпост-М", - відзначили в штабі ВМФ.

Розвідувальний безпілотний комплекс "Форпост" включає в себе три літаки і наземну станцію управління. Маса одного літака складає 500 кг, корисне навантаження - 100 кг, запас палива - 99 кг. Безпілотник може розганятися до 200 км/ч, здатний здійснювати розвідку з висоти 5 км протягом 16 годин на відстані до 400 км.

Як повідомляв сайт "Коментарі", британское агентство морської та берегової охорони (MCA) прагне використовувати безпілотники для надання допомоги в аварійно-рятувальних операціях і для спостереження за суднами біля південно-західного узбережжя Англії.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися