Coinspot 02.04.2020

BTC/USD

6684.20

ETH/USD

138.36

LTC/USD

39.82

НБУ 02.04.2020

USD/UAH

27.90

EUR/UAH

30.50

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Світ Росія Росія ще більше зпросила отримання громадянства для українців
НОВИНИ Всі новини

Росія ще більше зпросила отримання громадянства для українців

Росія має намір прибрати обов'язкові норми, які упросят отримання громадянства для громадян України і Білорусі

21 лютого 2020, 13:19 2023
Автор:

• Наталья Шевченко

Росія ще більше зпросила отримання громадянства для українців

Росія готує чергове спрощення роздачі своїх паспортів громадянам України. Відповідний законопроект підготував уряд РФ. Про це повідомив голова комітету Держдуми у справах СНД Леоніда Калашникова пише "Інтерфакс".

За його словами, в новому законопроекті від громадян України, Білорусі, Молдови та Казахстану не буде вимагатися п'ятирічного терміну перебування. Крім того, їм не потрібно буде доводити матеріальне становище.

Також повідомляється, що буде змінена норма, згідно з якою іноземець може претендувати на російське громадянство у спрощеній формі після трьох років шлюбу з росіянином/росіянкою. Даний термін буде скорочений до одного року.

Як повідомляло видання "Коментарі", раніше держдума Росії прийняла законопроект про можливості скасування співбесіди для громадян України і Білорусі при отриманні ними статусу "носія російської мови".

За законом тепер українці, білоруси, які вільно володіють російською мовою, при поданні особисто заяви про визнання їх носіями російської мови і за наявності підстав можуть бути визнані комісією носіями російської мови без проходження співбесіди.

Тепер самі заявники або їх прямі родичі постійно проживають або раніше постійно проживали на території РФ або на території, ставилася до Російської імперії або СРСР, в межах державного кордону РФ.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський анонсував введення в Україні подвійного громадянства.

МЗС за дорученням Зеленського зараз працює над створенням відповідного законопроекту. Завдання - розробити механізми надання громадянства етнічним українцям, які живуть в інших країнах. Також доручено створити механізм спрощеного надання українського громадянства людям, які страждають від порушення прав і свобод у своїх країнах.

 
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...