Китай стягує війська до кордону з Гонконгом, - Трамп

Уряд КНР перекидає війська на кордон

Президент США Дональд Трамп заявив, що за даними розвідки США, Китай стягує війська до кордоні з Гонконгом. Про це він повідомив в Twitter.

В той же час, Трамп закликав не панікувати та зберігати спокій. Він запевнив, що всі будуть у безпеці.

"Наша розвідка повідомила, що уряд КНР перекидає війська до кордону з Гонконгом", - написав глава Білого дому.

Крім того, він розповсюдив повідомлення виконавчого директора Iniciativa Liberal Олександра Крауса, який раніше опублікував відео з довгою колоною військових вантажівок на кордоні.

"Відео з Шеньчженя на кордоні з Гонконгом, яке викликає занепокоєння. Станеться щось дуже погане", - йдеться у підписі до відео.

Як повідомляли "Коментарі", Білий дім наказав тимчасово припинити надання фінансової допомоги іноземним державам. Заборона вводиться на час перевірок Держдепартаменту та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Адміністративно-бюджетне управління наказало Держдепартаменту та USAID відзвітувати про фінансової діяльності та припинити витрачати кошти на програми, які ще не були затверджені офіційно. Чиновники назвали 10 сфер діяльності, робота в яких повинна бути заморожена. У їх число увійшли міжнародна охорона здоров'я, боротьба з наркотиками, миротворчість і допомогу у розвитку територій.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися