Житель Нью-Йорка через суд довів, що "борщ - це українське народне блюдо"

На вітрині супермаркету в Нью-Йорку, яким володіє етнічний росіянин, Деро Гоффман побачив напис про те, що борщ нібито традиційне блюдо Росії

37-річний громадянин США Деро Гоффман звернувся до суду зі скаргою на власника супермаркету з Росії, на якому той повісив табличку з рекламною написом: "Борщ - це російська страва". Про це герой інциденту розповів в інтерв'ю виданню "Еспресо".

Так, за словами Гоффмана, зазначений рекламний текст так обурив його, що він негайно звернувся до працівників магазину, а отримавши відмову у зміні напису про те, що борщ - традиційне блюдо України, не став йти на поступки, а подав на шахраїв в суд.

"В якості доказів своєї позиції на судовому засіданні, я використовував інформацію з міжнародного агенства, яке користується у американців великим авторитетом. Підстав сумніватися в моїх аргументах у суду не було і ось нещодавно він виніс рішення, яким задовольнив мої вимоги, а власник торгового центру змушений був зняти вивіску з інформацією, що вводить в оману", - поділився Деро Гоффман.

Про себе він також розповів, що є угорцем за походженням, який в 2010 році відвідав Україну, об'їздивши всі її регіони. Його прабабуся - етнічна українка, а прадід - німець. На сьогодні Деро Гоффман володіє українською мовою на рівні розмовного, а також займає активну підтримку України на міжнародній арені, особливо в умовах агресії з боку Росії.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в українському парламенті хочуть ввести в кримінальний кодекс поняття "злодія в законі", а також визначити правовий статус цього "титулу" в рамках правовій площині.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися