logo_ukra

Coinspot 03.07.2020

BTC/USD

9119.56

ETH/USD

227.43

LTC/USD

41.00

НБУ 03.07.2020

USD/UAH

27.35

EUR/UAH

30.77

RUB/UAH

0.39

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Наталия Белоус: Українців перетворюють на рабів диктатури

26-05-2020 08:05

Наталия Белоус

Політолог Наталія Білоус розкритикувала створення при МВС «засекреченого» Департаменту захисту інтересів суспільства і держави. На думку експерта, висловлену виданню «Коментарі», швидше за все, готується новий наступ на права і свободи громадян

"Україна – це приклад силової держави. Коли створюються нові департаменти при МВС, то це "дзвіночок", що буде черговий наступ на права і свободи громадян. Це божевілля, коли повно співробітників МВС, але при цьому високий рівень злочинності та корупції в країні.

Створення Департаменту захисту інтересів суспільства і держави – при засекречуванні його повноважень (про це повідомили у Центрі протидії корупції) – повинно насторожувати. Виникає питання, а хіба правоохоронні органи не покликані захищати інтереси всього суспільства і держави в цілому? Невже для цього обов'язково треба створити департамент?

Поки що ця історія схожа на піар Арсена Авакова і доказ того, що в Україні через МВС можна вирішити будь-яку проблему.

Ми повинні розуміти, що в Україні поділ на гілки влади – це процес виключно на папері. А в реальності силовий апарат і бюрократична машина тільки посилюються і вичавлюють всі соки з громадян, перетворюючи нас на рабів диктатури".

Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!