comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Анастасія Даугуле : Телебачення не вмирає, а трансформується

16-11-2020 08:11

0

Анастасія Даугуле

ведуча програм «"Ранок з Інтером" та "Місце зустрічі"

Сьогодні, 16 листопада, відзначається День працівників радіо, телебачення і зв'язку України. Думкою про важливість телебачення в сучасному житті, про його вплив, про зміни, які відбуваються з ним, з виданням «Коментарі» поділилася Анастасія Даугуле - ведуча програми «Ранок з Інтером» та "Місце зустрічі"

"Телебачення - це "магічна куля", в якому відбивається наше життя. Хороші програми допомагають доповнити картину світу; побачити, як живуть інші; почути, що думають інші.

Сьогодні все частіше звучать пророцтва про те, що телебачення доживає останні дні. Інтернет витіснить його остаточно.

Не буду така категорична. Так, інтернет є в кожній прасці. Але інтернет - це не контент, а спосіб передачі контенту. Як і ютуб-канали.

Телеперегляд в чистому вигляді, тобто включення кнопки телевізора, дійсно падає. В усьому світі. Люди стали більш мобільні, з одного боку, просто ніколи сидіти на місці і чекати програму. І більш виборчі, з іншого.

Але якщо вважаєте, що замість перегляду тб - стали більше читати, спілкуватися, вчитися або працювати - то немає. Люди як і раніше потребують того, щоб отримувати інформацію, щоб їх розважали (це основні функції телебачення).

Просто тепер аудіо-візуальний контент зручніше отримувати по інших каналах, через інтернет і соціальні мережі.

Думаю, майбутнє таке: класичне телебачення поступово зникне; телевізори будемо використовувати скоріше як великі екрани (якщо на той час зображення не буде голографічним або багатовекторно-об'ємним на будь-якій стіні або шпалерах); канали перетворяться в фабрики контенту з бібліотеками подкастів і зіллються з інтернет-продакшнами.

Ніякої трагедії не передбачається. Телебачення не вмирає, а трансформується. Інформація та розваги будуть затребувані людьми завжди, як хліб і видовища".

Новости партнеров

comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!