logo

BTC/USD

57832.39

ETH/USD

3894.57

LTC/USD

365.12

USD/UAH

27.86

EUR/UAH

33.80

RUB/UAH

0.39

lang

Язык

UA RU
comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Кирилл Сазонов: Коли вакцина буде у вільному доступі?

Будемо реалістами. Повторюється історія з масками та тестами…

0

comments4093

Кирилл Сазонов

Политолог, эксперт, журналист

О политике с юмором и эмоциями

Департамент охорони здоров'я міста Києва оголосив тендер на закупівлю вакцини проти коронавірусу. Не хотів псувати людям настрій та гарну новину взагалі, але… вакцини поки що немає у вільному доступі на ринку.

 

Один відомий український політик через свої компанії вже пробував домовитися та купити вакцину в приватному порядку. При всіх його зв’язках та грошах – шкода, але поки тільки держави. Це не Кличко, якщо що. Хоча, я пам’ятаю, що Віталій Кличко теж обіцяв киянам 1 млн. доз привезти за допомогою своїх зв’язків. І вони реально існують – ці зв’язки та міжнародна популярність. Урочисте вручення вакцин колишньому чемпіону світу з одно з найпопулярніших та видовищних видів спорту було б непоганою рекламою для любого бренда. Але не дочекалися. Тиша. Тобто, зараз це так не працює.

 

Вважаю оптимістичним прогноз, що у вільному доступі на ринках вакцина з’явиться наприкінці літа. Коли потужності по виробництву будуть працювати на повну, а вакцинація у великих державах (США наприклад) вже буде завершено. Тоді всі бажаючи змогу покупати, імпортувати для продажу у аптеках. Але це буде наприкінці літа. Будемо реалістами. Повторюється історія з масками та тестами… 

comments.ua
comments.ua

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!