Блог

Бала Віталій: «Злий понеділок»

А де ж "перезавантаження" у цивільній владі?

0

comments1856

Бала Віталій

Політтехнолог, політичний консультант Директор Агентства моделювання ситуацій

У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин

1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституті Вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)

1992-1995 роки - аспірантура в ІМВ.

1995-1997 р.р.  автор  та продюсер телевізійних програм "Висока політика" та "ДІП канал" на телеканалі ICTV.

2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.

З 2002 року співзасновник та директор Агентства моделювання ситуаційСьогодні пропоную поговорити про ситуацію з перезавантаженням військового керівництва ЗСУ.

Але спочатку хотів би зазначити, що всі ці події останніми днями дуже негативно вплинули на українців. Вони стали агресивними і злими, що дуже добре видно у  соцмережах і зокрема тут на ФБ.

Багато негативу, багато суперечок і навіть сварок, що, на мою думку, погано і треба перестати сваритись між собою.

Так, чинна влада «заслужила» таке ставлення до себе і тепер вже зрозуміло, що останні дії влади стали неприйнятними для більшості людей і привели до фактичного поділу між владою та народом, хто б що не говорив. Тому і були не просто негативні висловлювання у бік влади, президента, а ці висловлювання були зневажливими і з навіть з проявом ненависті до влади. І тут не тільки питання у звільненні Залужного, а всього, що «назбиралось» за останній рік, корупція, яка проста набула небачених і нечуваних масштабів і яка продовжується, відношення влади до військових, сімей загиблих, до поранених, питання мобілізації, прорахунки у зовнішній політиці і загальна ситуація у країні, яка ставала все більше негативною, про що засвідчили соціологічні опитування, які показали, що кількість людей, які вважають, що країна рухається у неправильному напрямку збільшується.

Хотів і я навіть започаткувати вечірню рубрику про Зе і К, але не бачу у тому вже сенсу.

Вже так хочеться нарешті пишатись керівництвом України, як нашими ЗСУ, але це точно не про чинну владу.
Насправді постійно критикувати вже набридло, але ж чинна влада все робить для того, щоб її вже просто зневажали.

Хотів написати і про наших експертів і журналістів, які є  звичайними пристосуванцями, а вдають із себе тепер палких патріотів. І такі є не тільки на телемарафоні, але й на так званих опозиційних каналах. Але і це нема сенсу, бо не змінить ситуацію, журналістам не стане соромно і вони не будуть звільнятись, а експерти не перестануть «хвалити» владу за дії, які заслуговують тільки на критику.

Тому, повернемось до змін у керівництві ЗСУ.

Говорити сьогодні, що призначення генерала Сирського Головнокомандувачем ЗСУ, а також інших генералів, що це погано або добре, не буде правильно.

Потрібно, щоб пройшов час і тоді тільки буде зрозуміло наскільки такі призначення були вдалими чи невдалими.

Одне точно можу сказати, що звільнення генерала Залужного було помилкою. Сирський на відміну від Залужного не є і не стане таким символом надії та віри у перемогу України.

Також є питання до призначення Ігоря Плахути командувачем сил територіальної оборони ЗСУ. Цього точно не потрібно було робити, навіть, напередодні 10-річниці розстрілів на Майдані підчас Революції Гідності.

І вже точно не можна було звільняти генералів не поговоривши з ними, не подякувавши їм. Це черговий прояв з боку Верховного Головнокомандувача неповаги до військових, коли генерал Сергій Наєв, командувач Об’єднаних сил ЗСУ, взнає про своє звільнення через ЗМІ, як це було із генералом Віктором Хоренком, якого звільнили з посади командувача ССО.

У мене є своя версія такого призначення Плахути і таких змін у ЗСУ. 

І де ж перезавантаження цивільного керівництва, про яке говорив Володимир Зеленський?

Детальні про це дивіться у програмі «Злий понеділок» на моєму ютуб каналі.

Посилання у першому коментарі.comments

Новини партнерів

comments

Інші матеріали автора


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!