Coinspot 28.03.2020

BTC/USD

6287.90

ETH/USD

129.24

LTC/USD

37.89

НБУ 28.03.2020

USD/UAH

28.50

EUR/UAH

31.75

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT роботи Японці створили робота для виявлення морських мін
НОВИНИ Всі новини

Японці створили робота для виявлення морських мін

Японська корпорація IHI оголосила про розробку роботизованого комплексу, який буде шукати міни ефективніше, ніж простий тральщик

26 листопада 2019, 16:14
Автор:

• Зинченко Павел

Японці створили робота для виявлення морських мін

У недалекому майбутньому японський флот зможе використовувати морських роботів, здатних самостійно виявляти міни. Як передає "NPlus1" з посиланням на jane's, японська корпорація IHI оголосила про розробку відповідного роботизованого комплексу.

Японська корпорація розробила роботизований комплекс, що складається з двох роботів, здатних автоматично шукати морські міни і передавати інформацію про них на судно-носій. Один робот шукає міни, другий - ретранслятор і забезпечує зв'язок з кораблем.

За словами розробників, японський мінно-пошуковий робот має довжину 5 метрів, діаметр 69 см і вагу 990 кг. Швидкість руху під водою становить 4 вузли (7,4 км / год), глибина занурення становить 200, 600 і 3000 метрів, в залежності від бортового обладнання. Автономність - 24 години.

Робот оснащений гідролокатором бічного огляду, багатопроменевим гідролокатором і цифровою камерою високої роздільної здатності. Він може виявляти і розпізнавати різні підводні об'єкти і використовувати акустичний модем для передачі зображення і інших даних роботові-ретранслятору. Радіореле передає їх далі на корабель-носій.

Ретранслятор являє собою невеликий наземний транспортний засіб з перископічною антеною, яка забезпечує зв'язок і передачу даних на основне судно, яке є носієм комплексу.

За словами розробників, використання роботизованого комплексу для пошуку мін набагато безпечніше, ніж традиційний пошук з використанням тральщиків.

Як повідомляло видання "Коментарі", робот Boston Dynamics Spot пішов на службу до поліції.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...