Coinspot 09.04.2020

BTC/USD

7273.91

ETH/USD

169.97

LTC/USD

45.93

НБУ 09.04.2020

USD/UAH

27.50

EUR/UAH

30.05

RUB/UAH

0.37

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес економіка Милованов назвав причину застарілої економіки України
НОВИНИ Всі новини

Милованов назвав причину застарілої економіки України

За словами міністра Милованова, стан економіки впливає на діяльність Антимонопольного комітету

22 лютого 2020, 20:23 1199
Автор:

• Мария Чиренко

Милованов назвав причину застарілої економіки України

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов вважає низьку конкуренцію причиною застарілої економіки. Про це він заявив на зустрічі з представниками міжнародних партнерів, Антимонопольного комітету і народними депутатами.

"Недостатня конкуренція - причина застарілої економіки в Україні. Наприклад, якщо б в промисловості було б більше конкуренції, то підприємства більше б інвестували в розвиток та модернізацію, щоб не програти в конкурентній боротьбі. І, навпаки, ті галузі, де багато конкуренції - наприклад, агро - розвиваються і мають найменший обсяг зношення основних засобів (35% в агро порівняно з 60% в середньому в країні). А це більше робочих місць і вищі зарплати", - написав міністр у своєму Facebook.

За словами Милованова, стан економіки безпосередньо впливає на Антимонопольний комітет. У зв'язку з цим, реформа, яка покликана поліпшити ситуацію з конкуренцією, дуже актуальна.

Як повідомляв сайт "Коментарі", раніше Тимофій Милованов заявив, що причинами спаду української промисловості є негативна зовнішня кон'юнктура, модернізація та падіння попиту на енергоресурси через рекордно теплу зиму.

Крім того, за словами Милованова, минулого року зростання прямих іноземних інвестицій в порівнянні з 2018 роком склало 1,7 рази.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...