logo_ukra

Coinspot 15.01.2021

BTC/USD

35870.15

ETH/USD

1144.55

LTC/USD

139.54

НБУ 15.01.2021

USD/UAH

28.25

EUR/UAH

34.30

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Олег Вострих : Зеленський робить ставку на будівництво і закон про референдум

25-06-2020 14:06

0

Олег Вострих

Керівник у Фундації " Вища школа професійної політики»

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не виключив, що проект закону про всеукраїнський референдум зможуть розглянути у другому читанні наприкінці цієї сесії – через один пленарний тиждень. Керівник Фундації «Вища школа професійної політики» Олег Вострих оцінив для видання «Коментарі» реалістичність цих планів

"Законопроект про всеукраїнський референдум має шанси бути прийнятим у другому читанні. Але навряд чи на цій сесії...

Падіння рейтингу президента і його фракції, погіршення економічної ситуації будуть підштовхувати Зеленського до виконання своїх обіцянок, які він давав перед виборами в 2019 році. Тим більше, тема народовладдя мусується в кабінетах влади і розноситься по ЗМІ. Наскільки воно буде реальним, а не декларативним, покаже час і підсумковий документ, прийнятий Верховною Радою.

Запущений Зеленським економічний проект "Велике будівництво" повинен показати масштабність справ і реальність його слів. І хоч гроші перекидаються з фонду по боротьбі з коронавірусом, кількість хворих невпинно зростає, а в медичній сфері застій, як і раніше, саме будівельний проект взято як ключовий для піару президента. А закон про референдум повинен додати плюсів і з боку населення, показавши громадянам України, що і у них є шанс впливати на деякі рішення, що приймається владою в цій країні. А ось на які... Подивимося, що дійде до другого читання і залишиться після голосування. 

Наближаються місцеві вибори. І щоб заробити бали для перемоги на них, влада зосередиться на показових плюсах своєї діяльності. Так що, в реальності, даний законопроект буде, швидше за все, прийнятий після літніх канікул – напередодні місцевих виборів. Щоб стати ще одним плюсом в скарбничку "добрих справ" від партії влади.

Якщо коротко щодо закона про референдум, то – залишать мало, приймуть ближче до виборів".

Новости партнеров

comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!