logo_ukra

Coinspot 08.08.2020

BTC/USD

11774.84

ETH/USD

390.07

LTC/USD

58.30

НБУ 08.08.2020

USD/UAH

27.86

EUR/UAH

32.80

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Микола Мельник: Судова система в Україні ніколи не була незалежною

03-07-2020 10:07

comments1178

Микола Мельник

Політолог, генеральний директор Аналітичної групи «Левіафан» Микола Мельник висловив виданню «Коментарі» думку щодо намірів української влади в черговий раз влаштувати судову реформу

Голова виконавчого комітету Національної ради реформ, екс-президента Грузії, колишній глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив, що за дорученням президента Володимира Зеленського повинен зайнятися обговоренням фундаментальної (революційної) концепції нової судової реформи. Ось, що думає з цього приводу політолог Микола Мельник:

"Судова система в Україні ніколи не була незалежною. Вона завжди підпорядковувалась керівництву Урядового кварталу, в незалежності від персоналій.

Судова реформа по-українські – це чергова переатестація, яка "почистить" тих, хто не лояльний до правлячої кліки або "заокеанських партнерів".

Про необхідність і успіх судової реформи заявляли і Янукович, і Порошенко. І, що цікаво, обидва потім попали під каток своєї ж реформи. І обидва заявляли про політичні переслідування, хоча причина була трохи інша.

Кожна наступна "судова реформа" вихолощувала суддів заради волі політичних еліт.

Тож від "концепції Саакашвілі" я не чекаю нічого, окрім черговий гучних переатестацій та деградації судової влади як незалежної інституції".

Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!