logo_ukra

Coinspot 16.01.2021

BTC/USD

36698.04

ETH/USD

1270.30

LTC/USD

147.03

НБУ 16.01.2021

USD/UAH

28.35

EUR/UAH

34.25

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Лілія Ребрик : Бути актрисою – це пекельна праця

10-07-2020 17:07

0

comments1477

Лілія Ребрик

ведуча програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», актриса

Ведуча програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», актриса театру і кіно Лілія Ребрик поділилася з виданням «Коментарі» роздумами про те, що значить бути актрисою

"У нашій професії (в Київському Академічному Молодому театрі Лілія зіграла кілька десятків ролей, також на її рахунку численні ролі в кіно і серіалах - ред.) дуже важливо бути по-людськи незіпсованим. Ми ж часто через маски, які в житті змушені носити, і обставин, з якими стикаємося, потихеньку можемо втрачати себе. Тому так важливо вміти зберегти свою особистість, відкривати в собі нові грані.

Коли ти вступаєш до театрального інституту, розумієш, що ти неправильно ходиш, неправильно розмовляєш, неправильно дихаєш. І це правда. Тіло актора – це його інструмент, який завжди повинен бути налаштований.

Багато дівчат думають, що бути актрисою – це суцільні красиві сукні, червоні доріжки і "Оскари". Насправді – це пекельна праця. В акторській професії ти сам собі не належиш. Ти навіть повболівати по-людськи не можеш, не візьмеш лікарняний і не відлежишься. Ти завжди повинен бути напоготові".

Незабаром читайте на сайті "Коментарі" відверте інтерв'ю з Лілією Ребрик - про танці, театр, телебачення, кино, сім'ю і багато про що інше.

Новости партнеров

comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!