comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Андрій Рязанцев : Продовження варфоломїївської ночі серед топ-менеджменту Укрзалізниці занурило компанію в хаос

22-07-2020 13:07

0

comments1368

Андрій Рязанцев

кандидат економічних наук, екс-директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця»

АТ «Укрзалізниця» (УЗ) демонструє в цьому році колосальні збитки і падає у міжнародному кредитному рейтингу. Кандидат економічних наук, екс-директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев впевнений, що справа не тільки в корона-кризі

"Проблеми не тільки у вірусі. У першому кварталі падіння перевезень було всього близько 3%. А збитки склали 7 мільярдів гривень. Частина збитків обумовлена запізнілою реакцією на зміну вартості перевезення у вагонах УЗ, що призвело до простою великої кількості вагонів. Недоотримані в першому кварталі з цієї причини надходження склали 1,3 млрд. грн.

Крім того, деструктивні дії окремих членів Наглядової ради, спрямовані на звільнення топ-менеджменту (Єрьомін, Бойко) компанії, а також безперервні зміни керівника (Кравцов, Желько, Юрек) паралізували багато операційних процесів. Це також посилило проблемну фінансову ситуацію у першому кварталі.

За підсумками півріччя збитки очікуються на рівні 8 млрд. грн.

Погіршення пов'язано з продовженням варфоломїївської ночі серед топ-менеджменту Укрзалізниці, що занурило компанію в повний хаос. Це і призвело до падіння обсягів перевезень в деяких місяцях до 15%, зниженню рівня використання власних вагонів до максимально низького рівня в квітні - травні - 6-10%. При тому, що ще рік тому ця цифра була в районі 40%+".

Новости партнеров

comments.ua
comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!