logo_ukra

Coinspot 29.09.2020

BTC/USD

10797.25

ETH/USD

359.56

LTC/USD

45.66

НБУ 29.09.2020

USD/UAH

28.45

EUR/UAH

33.35

RUB/UAH

0.37

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Олексій Гончаренко: Ставка Зеленського на стару гвардію – помилкова

04-08-2020 20:08

comments1047

Олексій Гончаренко

народний депутат України VIII і IX скликань

Перший прем'єр-міністр України, 87-річний Вітольд Фокін погодився увійти до складу української делегації в Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з Донбасу. Раніше її очолив 86-річний перший президент України Леонід Кравчук. Цим метаморфози проаналізував для видання «Коментарі» народний депутат України VIII і IX скликань Олексій Гончаренко

"Все почалося з того, що Зеленський прийшов з програмою повного оновлення влади. Нові обличчя настільки "успішно" керували країною, що довелося звернутися до старих політиків. І тут дивує вибір Зеленського. Кравчук – який був першим президентом, але потім повністю себе скомпрометував. Якщо Медведчук працював у Кучми главою Адміністрації президента, то Кравчук працює у Медведчука штатним спікером.

А тепер новина і про Фокіна. Як ми збираємося домовлятися та вести дипломатичну гру, якщо Фокін на зустрічі з учасниками ТГК заявив про якийсь особливий "народ Донбасу"? По суті, повністю повторивши всі штампи російської пропаганди.

Я думаю, що ставка на стару гвардію – помилкова. По-перше, ці люди вже досить похилого віку. По-друге, вони не є авторитетами на Донбасі - від слова зовсім. Ну і по-третє, ніяких великих досягнень ні в Кравчука, ні у Фокіна я пригадати не можу.

Що стосується повороту Зеленського до "старих" кадрів, то це якраз те, про що я говорив ще на самому початку. Зеленському потрібен старший. Він – дитина, яка дорвалася до влади і не розуміє, що з нею робити. Ось тому йде постійний пошук старшого.

Ну і плюс – всі ці призначення допомагають краще зрозуміти картину світу Зеленського. Якщо для нього хороший президент – це Кравчук, прем'єр – Фокін, а прокурор Піскун, то у мене для всіх нас погані новини. Наша країна не просто топчеться на місці, вона семимільними кроками починає повертатися у 90-і".

Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!