logo_ukra

Coinspot 29.09.2020

BTC/USD

10770.82

ETH/USD

356.94

LTC/USD

45.58

НБУ 29.09.2020

USD/UAH

28.45

EUR/UAH

33.35

RUB/UAH

0.37

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Людмила Долгоновская: Скасування виборів у прифронтових областях – влада маніпулює на Донбасі

10-08-2020 11:08

comments771

Людмила Долгоновская

експерт у сфері комунікацій, кандидат філософських наук

Співзасновниця Мережі захисту національних інтересів "АНТС", експерт у сфері комунікацій Людмила Долгоновська проаналізувала рішення української влади не проводити місцеві вибори у низці населених пунктів підконтрольної частини Донбасу

Стало відомо, що Центральна виборча комісія визначила перелік територіальних громад Донецької та Луганської областей, на території яких неможливо провести місцеві вибори.

У перелік увійшли 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та 8 - Сєверодонецького і Щастянського районів Луганщини.

Ось, що думає з цього приводу Людмила Долгоновська, яка в 2016-2018 рр була начальником управління стратегічних комунікацій Луганської облдержадміністрації:

"В питанні проведення виборів у прифронтових областях спостерігаються "ручні" механізми управління ситуацією. Так, якщо говорити про нещодавне введення військово-цивільної адміністрації (ВЦА) в Сєверодонецьку і Лисичанську, швидше за все, причина цього рішення в неможливості забезпечити прийнятні для влади результати виборів. Враховуючи багаторічні політичні протистояння в цих міських радах і, як наслідок, стагнацію в розвитку міст, рішення ввести ВЦА можна зрозуміти. Але категорично не можна виправдати маніпулятивне застосування закону.

Аналогічна ситуація в Щасті. З одного боку, політичне життя вбивають із-за ситуації з безпекою, з іншого - ініціюють відкриття КПВВ.

Тобто, на тлі розмов про деескалацію ситуації, ми бачимо рішення, які свідчать про небезпеку проведення виборів на цих територіях.

Ситуація ускладнюється тим, що нові патріотичні сили, які виросли в основному з добровольчого та волонтерського руху, при цих обставин не мають можливості змінити стару владу "регіоналів" в цих критично важливих для держави громадах".

Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!