logo_ukra

Coinspot 29.09.2020

BTC/USD

10753.32

ETH/USD

356.34

LTC/USD

45.32

НБУ 29.09.2020

USD/UAH

28.41

EUR/UAH

33.23

RUB/UAH

0.37

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Олексій Кузнєцов: Євробачення в США – дуже багато питань

14-08-2020 12:08

comments769

Олексій Кузнєцов

переможець першого сезону талант-шоу Х-фактор, оперний співак, тенор

Переможець першого сезону талант-шоу Х-Фактор в Україні, оперний співак, тенор Олексій Кузнєцов, який живе зараз в Нью-Йорку, прокоментував для видання "Коментарі" ідею про американське Євробачення

Нагадаємо, що команда організаторів пісенного конкурсу Євробачення оголосила, що проведе американський пісенний конкурс, який має відбутися протягом курортного сезону 2021 року.

Ось, що думає з цього приводу Олексій Кузнєцов:

"Це дуже цікава новина, у мене вже є ряд питань до організаторів. Перше питання: як цей конкурс буде називатися? "Амерікабачення" або можливо якось інакше?

Друге питання: цей конкурс буде тільки для жителів США або це буде інтернаціональний конкурс? Якщо це буде міжнародний конкурс, як буде влаштована логістика та інші питання для учасників? Це оффлайн або онлайн конкурс?

Питань дуже багато!

Прийняв би я участь в даному конкурсі?  На даний момент, напевно, ні, через те що це малоймовірно.

Євробачення - це конкурс, який не має з талантом нічого спільного, це скоріше конкурс для фріків! Обмовлюся, багато країн відправляють цікавих талановитих виконавців, які в свою чергу дуже рідко здобувають перемогу. Шлях - це цікаво, але, головне результат.  Для мене - точно!"

Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!