logo_ukra

Coinspot 01.10.2020

BTC/USD

10750.42

ETH/USD

359.79

LTC/USD

46.10

НБУ 01.10.2020

USD/UAH

28.45

EUR/UAH

33.35

RUB/UAH

0.37

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Олег (Фагот) Михайлюта: Музика має дивовижну силу

11-09-2020 16:09

Олег (Фагот) Михайлюта

співак і музикант, учасник гурту ТНМК

Своєю думкою про цілющу силу музики з виданням «Коментарі» поділився Олег (Фагот) Михайлюта - співак і музикант, учасник гурту ТНМК

Дані дослідження вчених з Дрексельского і Темпльського університетів (США) показали, що музика може впливати на пацієнтів, підключених до ШВЛ (що особливо актуально зараз, під час пандемії Covid-19).

Ось, що думає з цього приводу Фагот:

"Так, я в це вірю. Було вже чимало наукових досліджень, які доводять, що звукова хвиля впливає на молекули. А якщо вона впливає на молекули, то вона, однозначно, впливає на людину - і в позитивну, і в негативну сторону.

Скільки є прецедентів, коли катування людям влаштовували за допомогою тих чи інших звуків! Я читав про ці дослідження. Люди, які хотіли знущатися над іншими, використовували звук давно. Тому - так, звуки, музика, можуть впливати як позитивно, так і негативно.

Деякі пісні стають хітами, а деякі ні. Здавалося б, ти слухаєш: і звуки кострубаті, і трек зведений кострубато, і текст - незрозуміло, про що, і голос записаний не дуже ... А пісня все одно - хіт. Так що - так, музика має дивовижну силу".

Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!