logo_ukra

Coinspot 01.11.2020

BTC/USD

13822.41

ETH/USD

387.44

LTC/USD

55.78

НБУ 01.11.2020

USD/UAH

28.66

EUR/UAH

33.56

RUB/UAH

0.39

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Олексій Кузнєцов: Культура здатна творити магію

28-09-2020 11:09

Олексій Кузнєцов

переможець першого сезону талант-шоу Х-фактор, оперний співак, тенор

Україна переживає не найкращі часи. Які неабияк затягнулися. Як може культура допомогти вийти з цього обридлого тунелю на світло? Своєю думкою з виданням «Коментарі» поділився переможець першого сезону талант-шоу Х-Фактор в Україні, оперний співак, тенор Олексій Кузнєцов, який живе зараз в Нью-Йорку

"Україна, як і весь світ, дійсно зараз переживає не найкращі часи. Але так точно буде не завжди. Затяжний період, пов'язаний з корона-кризою, - це хороша можливість для вивчення нового. Культура, в першу чергу, це те, що робить будь-яку людину краще - в тій чи іншій мірі

Кожна людина по-своєму розуміє поняття культури або мистецтва. Завжди з'являється щось нове, часом стаючи навіть класикою (через певний період часу, звичайно). Все починається з малого! Почніть з себе. Почитайте книгу, час на яку нібито ніколи не було. Послухайте оперу, можливо, вперше. Сходіть в галереї, де зможете познайомитися з творчістю великих скульпторів і художників. Для цього зараз можна навіть не виходити з дому (мова про онлайн екскурсії - ред.), що звичайно не покаже всієї краси.

У будь-якому випадку, Ви маєте привід для вивчення нового. І можливість потім поділитися з близькими тим, чого вони, ймовірно, не знали до розмови з Вами.

Культура починається з кожного з нас. У кожного - своя культура. Вона здатна творити магію, але за однієї маленької умови: Ви дуже сильно повинні цього хотіти!

І пам'ятайте - в кінці навіть самої темної ночі завжди настає світанок!"

***

Раніше Олексій Кузнєцов прокоментував ідею про американське Євробачення.

Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!