logo_ukra

Coinspot 08.03.2021

BTC/USD

50599.45

ETH/USD

1739.26

LTC/USD

189.35

НБУ 08.03.2021

USD/UAH

27.90

EUR/UAH

33.40

RUB/UAH

0.39

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Олександр Коваленко : Головний виклик перед кожним опалювальним сезоном - підвищення ціни газу

16-10-2020 16:10

0

Олександр Коваленко

гендиректор Української енергетичної біржі

В Україні стартує новий опалювальний сезон. Які виклики стоять? Чим ситуація краща (гірша), в порівнянні з минулим роком? Своєю думкою з виданням «Коментарі» поділився гендиректор Української енергетичної біржі Олександр Коваленко

"Уже на старті опалювального сезону ми спостерігаємо зростання ціни природного газу. Але слід зазначити, що в цьому сезоні присутні фактори, які будуть згладжувати це зростання, наприклад, високі запаси в ПСГ. Також з 1 серпня відбулося відкриття ринку газу для населення, це є передумовою до збільшення конкуренції в даному сегменті, що в майбутньому може сприяти зменшенню загального рівня цін.

Сам факт відкриття ринку не потрібно сприймати виключно в одному ключі (краще / гірше), швидше - це додаткова свобода для споживача, оскільки зменшуються бар'єри вибору постачальників на ринку. З іншого боку, цей ринок тільки починає розвиватися, вибір постачальників не дуже великий, а населення ще досить апатично.

Головний виклик перед кожним опалювальним сезоном - підвищення ціни газу. Сам рівень цін взимку спрогнозувати досить складно. Але якщо, наприклад, порівнювати рівень ціни для населення жовтня минулого і цього року, то в цьому році він трохи нижче. Ми очікуємо, що такий тренд збережеться на весь опалювальний сезон, тобто ціна буде нижче або на рівні минулого року".

Новости партнеров

comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!