logo_ukra

Coinspot 07.03.2021

BTC/USD

49131.73

ETH/USD

1664.32

LTC/USD

181.93

НБУ 07.03.2021

USD/UAH

27.90

EUR/UAH

33.40

RUB/UAH

0.39

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Олексій Дорошенко : Ми бачимо постійну поляризацію України

30-10-2020 18:10

0

Олексій Дорошенко

голова Національної Ради економічного розвитку і Української асоціації постачальників торговельних мереж

Голова Національної Ради економічного розвитку і Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко оцінив для видання «Коментарі» результати місцевих виборів

"На виборах люди проголосували за парламентські бренди і сильних мерів. Стався ще більший розподіл, поляризація.

При цьому була тотальна скупка голосів по всій Україні. Такого, мабуть, ніколи раніше не було. Це - результат зубожіння. Люди живуть сьогоднішнім днем, про завтра не думають. У підсумку отримуємо результати виборів, які шокують.

Так, "слуги народу" стали місцевою владою, отримали чимало місць в облрадах. А ось в ОТГ вони будуть в меншості, в опозиції. Тому що воювали і продовжують воювати з місцевими елітами. З тими, кого населення вважає ще гарантами хоч якоїсь стабільності. А гроші зараз приземляються в основному в ОТГ. Районні ради, облради стають просто посередниками в цих справах. Так що, насправді, влада на місцях швидше пішла від "Слуг народу", ніж прийшла до них.

...Нещодавно я перегортав книгу "Розділена демократія", написану в США. Там є одна фраза, що має до нас пряме відношення. А саме, що демократія можлива тільки в умовах, коли лідери різних політсил приходять до консенсусу - і не поділяють суспільство. У нас же ми бачимо постійну поляризацію. А при ній не може бути позитивів - ні в економічних, ні в соціальних, ні в інших питаннях".

Новости партнеров

comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!