logo_ukra

Coinspot 25.02.2021

BTC/USD

49853.09

ETH/USD

1596.65

LTC/USD

178.39

НБУ 25.02.2021

USD/UAH

28.10

EUR/UAH

34.15

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Айдер Муждабаєв : Росія може піти з Донбасу і Криму лише в результаті жорстких економічних санкцій

09-11-2020 08:11

0

Айдер Муждабаєв

заступник гендиректора телеканалу ATR, журналіст

Спроба запустити в рамках тристороннього контактної групи переговорний процес по Донбасу (нові плани і так далі) закінчиться нічим. Так вважає заступник гендиректора телеканалу ATR, журналіст Айдер Муждабаєв

"Ми не отримаємо в підсумку нічого. Я давно розглядаю події в ТКГ як театр, розрахований на абсолютно брехливий і лукавий в даний момент західний світ. Всім зрозуміло, що Росія ніколи добровільно не віддасть контроль за кордоном. А Україна не буде проводити вибори в ОРДЛО, поки не отримає цей контроль.

Так що такого роду плани - це імітація процесу, більше нічого. Самообман учасників процесу, обман цивілізованого світу, який обманюватися радий.

Піти з Донбасу і Криму країна-агресор - Росія - може лише в результаті жорстких економічних санкцій (не як зараз, а реального економічного удушення, як Захід робив з СРСР), тотального політичного тиску, вигнання з міжнародних організацій.

Кремль повинен бачити, що Захід має силу й єдиний, що Україна сильна і єдина, при цьому добре озброєна і готова дати потужний відсіч. На жаль, зараз ми цього не спостерігаємо".

Новости партнеров

comments.ua
comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!