logo_ukra

Coinspot 07.03.2021

BTC/USD

48978.04

ETH/USD

1664.09

LTC/USD

182.96

НБУ 07.03.2021

USD/UAH

27.90

EUR/UAH

33.40

RUB/UAH

0.39

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Андрій Сенченко : Якщо Крим відкладемо на завтра - з часом спалахне велика Кримська війна

11-11-2020 10:11

0

Андрій Сенченко

нардеп V, VI і VII скликань, голова Всеукраїнського громадського руху "Сила права"

Голова Всеукраїнського громадського руху «Сила права», екс-заступник голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, нардеп V, VI і VII скликань Андрій Сенченко поділився з виданням «Коментарі» думкою про створення української владою Кримської платформи - майданчика для вирішення питання деокупації півострова і Севастополя

"Це дуже правильна ініціатива. Але вона, звичайно, не може бути вичерпною для вирішення проблеми.

Створення Кримської платформи важливо тим, що не дозволяє світу забути про російську окупацію Криму. Втягує в процес країни, які рельєфно розуміють наслідки безкарності для РФ. Це, перш за все, Польща, балтійські держави. Вони навчилися не розмінювати цінності і свою свободу на російський газ. І саме тому для нас вони - дуже важливі партнери.

Треба розуміти, що Кримська платформа не може бути достатнім механізмом для вирішення проблеми. При цьому, з її допомогою можна довести санкції проти держави-агресора до рівня, достатнього для того, щоб Росія забралася з Криму і з Донбасу. І тут важливо підключення країн-гарантів Будапештського меморандуму - США і Великобританії.

Категорично не згоден, що спершу необхідно вирішити питання деокупації Донбасу, а в Криму не стріляють - тому відкладемо "на потім". Упевнений, що якщо вирішимо все по Донбасу сьогодні, а Крим відкладемо на завтра - з часом спалахне велика Кримська війна, в яку втягнеться багато країн".

Новости партнеров

comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!