logo_ukra

Coinspot 07.03.2021

BTC/USD

49017.05

ETH/USD

1660.86

LTC/USD

183.22

НБУ 07.03.2021

USD/UAH

27.90

EUR/UAH

33.40

RUB/UAH

0.39

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Дмитро Шпенов : COVID-19: нова риторика Зеленського і старі проблеми

24-11-2020 09:11

0

Дмитро Шпенов

народний депутат України VI - IХ скликань

Народний депутат України VI - IХ скликань Дмитро Шпенов висловив виданню «Коментарі» думку, що тактика влади видавати бажане за дійсне в рамках протидії пандемії коронавируса не принесе нічого хорошого

"Президент Володимир Зеленський провів свою першу нараду після одужання. Досить несподівано від глави держави ми почули, що боротьба влади з епідемією і карантин вихідного дня - ефективні. Не зовсім ясно, на чому заснований оптимізм президента, адже зовсім недавно був зафіксований антирекорд захворюваності - 14 580 випадків в день.

Журналісти показують в своїх матеріалах невтішну картину. У лікарнях стрімко закінчуються місця для хворих ковідом. Є нестача кисню - як для пацієнтів, так і для тих, хто видужав і кому необхідна реабілітація. Фіксуються множинні випадки відмови в госпіталізації, незважаючи на гостре протікання хвороби. Можна, звичайно, говорити про заангажованість деяких ЗМІ, але настільки різна оцінка ситуації з боку влади і журналістів викликає тривогу.

Президент Зеленський і уряд виявилася у важкій ситуації. Всі розуміють, що карантин вихідного дня - не вихід, але вводити повний локдаун влада не готова. Цього може не витримати економіка і громадяни. Фінансових резервів для того, щоб пережити локдаун, Україна не має. Замість цього - зростаючий з кожним днем дефіцит бюджету. Зовнішня допомога фактично заморожена внаслідок конституційної кризи.

Залишається найважчий шлях - шукати компроміс: економіка повинна працювати на тлі жорстких і послідовних карантинних заходів. На жаль, цим шляхом українська влада йде дуже складно. Хоча бізнес постійно демонструє готовність до діалогу і розумним обмеженням. Однак бізнесу потрібна допомога держави: як пряма, так і непряма. Громадянам потрібні гарантії збереження робочих місць і фінансова допомога для найбільш незахищених. Сподіваюся, що влада все ж почне рухатися назустріч бізнесу і людям. Тактика видавати бажане за дійсне не принесе нічого хорошого".

Новости партнеров

comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!