comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Сергій Магера : Мир потрібен не тільки президенту, мир потрібен Україні

25-11-2020 14:11

0

Сергій Магера

народний депутат України IX скликання

Вчора Центр Разумкова оприлюднив звіт про сприйняття політики влади щодо Донбасу. У ньому проаналізовано також вплив громадської думки на формування політики президента Зеленського по врегулюванню російсько-українського конфлікту. Думкою щодо результатів дослідження з виданням «Коментарі» поділився народний депутат України IХ скликання Сергій Магера

"Звіт Центру Разумкова підтверджує, що питання миру, як і в попередні роки, залишається найбільш важливим для українських громадян. І президента вони оцінюють, в першу чергу, за його дій, спрямовані на відновлення миру. Навіть боротьба з корупцією і коронавірусом не так впливають на імідж президента в очах народу - як мир. Це природно, тому що завершення війни було основною темою як виборчої кампанії Володимира Зеленського, так і його діяльності на посту голови держави.

Мир потрібен не тільки президенту, мир потрібен Україні. І поки до питання миру на Донбасі прикута увага людей і влади, є надія, що проблему вирішити можна на умовах територіальної цілісності України і з урахуванням наших національних інтересів.

Думка громадськості, безумовно, спонукає до дій, і державним діячам треба це враховувати. Але відповідальність за рішення несе все ж влада.

Україна - парламентсько-президентська республіка. Не тільки президент повинен займатися мирним врегулюванням. Верховна Рада і Кабінет міністрів також повинні активно брати участь, нести свою відповідальність за всі мирні ініціативи української сторони".

Новости партнеров

comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!