logo_ukra

Coinspot 03.03.2021

BTC/USD

50924.20

ETH/USD

1593.63

LTC/USD

194.45

НБУ 03.03.2021

USD/UAH

28.05

EUR/UAH

33.80

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Сергій Гармаш : Для України будуть корисні будь-які дії США, спрямовані на ослаблення Росії

26-11-2020 10:11

0

Сергій Гармаш

голова Центру дослідження соціальних перспектив Донбасу

Обраний президент США Джо Байден вже формує нову адміністрацію. Керівник Центру дослідження соціальних перспектив Донбасу, один з учасників політичної підгрупи переговірників в рамках ТКГ Сергій Гармаш висловив думку про те, що могли б зробити новий голова Білого дому і його команда для врегулювання ситуації на Донбасі і не тільки

"Офіційно Байден поки не отримав повноваження президента США. Під час передвиборної кампанії і не тільки від нього звучали жорсткі висловлювання на адресу Росії. Але ми знаємо ціну слів політиків - і на українських прикладах, і не тільки. Так що судити потрібно по справах.

Разом з тим, є надія, що на відміну від Трампа, Байден не є відкритим симпатиком Путіна. Він робив заяви в підтримку України, за які з нього можуть спитати (саме в якості справ).

Для України ж будуть корисні будь-які дії США, спрямовані на ослаблення Росії. Чим слабкіше наш суперник, тим краще для нас. І говорити треба не про підтримку власне України, а про те, що США слід було б закликати Росію до відповідальності за все, що вона творить і в Україні, і в світі".

Новости партнеров

comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!