logo_ukra

Coinspot 07.03.2021

BTC/USD

48978.04

ETH/USD

1664.09

LTC/USD

182.96

НБУ 07.03.2021

USD/UAH

27.90

EUR/UAH

33.40

RUB/UAH

0.39

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Марина Бардіна : Чоловічі декрети в Україні - що це означає і навіщо це треба

03-12-2020 08:12

0

Марина Бардіна

народний депутат України IХ скликання

У вівторок Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроект № 3695 про забезпечення рівних можливостей матері і батька по догляду за дитиною. Своєю думкою про чоловічі декрети в Україні поділилася з виданням «Коментарі» нардеп IХ скликання (фракція «Слуга Народу»), член комітету ВРУ з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Марина Бардіна

"Цей законопроєкт запропонований до розгляду парламенту у межах програми з рівності "Партнерство Біарріц", ініційованої в Україні першою леді Оленою Зеленською. Його співавторами стали 88 народних депутатів із різних фракцій парламенту, міжфракційного об’єднання "Рівні можливості".

Реєстрація законопроєкту була присвячена Дню батька, який Україна святкує 19 червня. Тоді за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення було проведено  тематичний фотопроєкт, де відомі українські татусі розповіли про свій досвід батьківства.

Хто з відомих українців активно залучений до догляду за своїми дітьми, можна переглянути на сайті проєкту.

Даний законопроєкт пропонує декілька новацій у системі організації українських родин. Його мета – привернути увагу суспільства до питань відповідального батьківства, усунути існуючу дискримінацію та дати чоловікам можливість активніше долучитися до догляду за дітьми.

Які ж зміни пропонуються цим законопроєктом?

1. Запроваджується новий вид оплачуваної відпустки тривалістю 14 днів при народженні дитини, скористатися якою можуть:

- чоловік, дружина якого народила дитину;

- батько дитини у разі, якщо він не перебуває у зареєстрованому шлюбі з матір’ю дитини, але вони спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки;

- бабусі, дідусі або інший повнолітній родич дитини, який фактично доглядає за дитиною, якщо мати (батько) дитини є одинокою матір’ю (батьком).

На відміну від цього, за чинним законодавством, чоловік не має можливості брати оплачувану відпустку, коли народжується маля.

2. Пропонується урівноважити право матері і батька на отримання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. У разі ухвалення законопроєкту як мати, так і батько матимуть можливість піти у таку відпустку.

У чинному ж законодавстві право батька розуміється як похідне від права матері, адже лише жінка може делегувати можливість такої відпустки батькові дитини чи іншому родичу, повернувшись до роботи. У такому випадку родини, де жінка є ФОП або займається нотаріальною чи адвокатською діяльністю, чоловіки взагалі не мають можливості піти у відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

3. Пропонується дати можливість працювати скорочений робочий час, який встановлюється за власний рахунок на підприємствах і в організаціях, як жінкам, так і чоловікам, які мають дітей віком до чотирнадцяти років або дитину з інвалідністю. А також для одиноких матерів, які виховують і утримують одну дитину або більше дітей, та батьків, що виховують дітей без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі).

Зараз же таке право мають лише жінки.

4. Надається можливість як жінкам, так і чоловікам, які мають двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину з інвалідністю, або які усиновили дитину, мати щорічну додаткову оплачувану відпустку тривалістю 10 календарних днів.

У чинному законодавстві таку можливість може мати лише матір.

Верховна Рада України підтримала такі зміни конституційною більшістю. Важливо зазначити, що законопроєкт розроблений з урахуванням Резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи №2079(2015) "Рівність і спільна батьківська відповідальність: роль батька",  рекомендацій "Партнерства Біарріц" з утвердження гендерної рівності в частині реформування законодавства у сфері соціальних відпусток, пов’язаних із народженням дитини та доглядом за нею, а також задля імплементації окремих положень Директиви 2010/18/EU від 8 березня 2010 р. про імплементацію переглянутої рамкової угоди щодо батьківської відпустки (Стаття 424, додаток XL Угоди про асоціацію між Україною та ЄС).

Ми очікуємо на підтримку законопроєкту у другому читанні, аби запропоновані зміни стали новою реальністю українських родин, адже рівність, повага та взаємопідтримка є невід’ємними критеріями щасливих родин".

Новости партнеров

comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!