ДУМКИ

Дмитро Йовдій : Зростання комунальних тарифів призведе до зростання шахрайства з квартирами

18-01-2021 14:01

0

Дмитро Йовдій

адвокат, голова ГО " Антирейдерський центр»

Голова ГО «Антирейдерський центр», адвокат Дмитро Йовдій висловив виданню «Коментарі» думку, що підвищення тарифів на комунальні послуги спровокувало не тільки зростання неплатежів і протестних настроїв, а й - збільшення кількості афер з квартирами

Після підвищення тарифів на комунальні послуги різко збільшиться кількість випадків шахрайства з квартирами. Так було і раніше, так буде і тепер.

Адже від підвищення тарифів в першу чергу страждають малозахищені люди - самотні пенсіонери, безробітні, інваліди, особи, які опинилися у важкій життєвій ситуації. Тобто всі ті, хто не в змозі оплачувати комунальні послуги.

Квартирні шахраї з легкістю входять в довіру до таких людей. На підставі допомоги, вони обманним шляхом заволодівають майном цих громадян різними способами. Обіцяють матеріальну допомогу, сприяння в зниженні вартості комуналки, при цьому підсовують на підпис доручення чи договор про відчуження нерухомості.

Професійні аферисти чітко вловлюють нові тенденції - і прекрасно використовують це у своїй діяльності. На жаль, тотальне зубожіння населення і елементарна неможливість людей з низьким доходом оплачувати комуналку, значно розширює можливості злочинців. Так що випадки квартирних обманів збільшаться в рази.

Щоб цього уникнути, не варто довіряти випадковим знайомим. Оригінали документів на нерухомість зберігайте в надійному місці. Ні в якому разі нікому їх не віддавайте.

І, звичайно, ні за що не ставте свій підпис під будь-якими документами, зміст яких вам не знайомий.

***

Раніше гендиректор ТОВ "Нафтогазбудінформатика", голова експертної ради з питань газової промисловості та ринку природного газу Леонід Уніговський проаналізував для видання "Коментарі" ситуацію з цінами на газ в Україні , яка привела до тарифних протестів.Новости партнеров


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!