ДУМКИ

Кіра Рудик : Необхідно напрацьовувати багато нормативних документів для того, щоб ринок справді запрацював

12-07-2021 15:07

0

Кіра Рудик

Лідерка партії Голос

Погляди народних депутатів на закон про ринок землі остаточно розділився на два непохитні табори. Перші визнають старт ринку землі історичною подією і можливістю надання прав людям розпоряджатися своєю власністю, другі називають цей закон "антиконституційним, який порушує регламент парламенту". Думкою, на чиєму боці є лідерка партії Голос, Кіра Рудик поділилася з виданням «Коментарі».

Я вважаю, що це один із найважливіших кроків, які ми наразі робимо для того, щоб Україна вийшла з переліку країн з економікою, яка розвивається, до держав зі справжнім вільним ринком.

 

Ми вже перейшли зі списку країн, в яких ніколи не хотіли бути і в яких все ще немає ринку землі, до переліку європейських держав, у яких цей ринок працює. Я наведу приклад, чому це добре. Наразі 1 гектар землі в Україні коштує приблизно 1000 доларів, у Польщі ж ця ціна у 5 разів вища. Це те, до чого може призвести відкритий ринок землі, можливості, які надає право людей розпоряджатися своєю власністю, право вільно торгувати й легко передавати її у спадок, безперешкодно потім нею розпоряджатися.


Ми абсолютно підтримуємо відкритий ринок землі як концепцію. Ми вважаємо, що, звичайно, зараз необхідно напрацьовувати багато нормативних документів для того, щоб ринок і всі процеси нарешті справді запрацювали й люди могли розпоряджатися своєю власністю.
Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!