comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Забуранна Леся Валентинівна : За останні два роки зроблені важливі кроки для повернення заробітчан в Україну

23-07-2021 12:07

1

Забуранна Леся Валентинівна

Народна депутатка України 9-го скликання

На "Форум 30. Україна" обговорювалася тема повернення в Україну заробітчан. Про речі, які робить Україна задля цього Коментарям розповіла народна депутатка України Леся Забуранна

На сьогодні, за час роботи діючого предизента і парламенту, в Україні за останні два роки зроблені важливі кроки. Програма "Доступні кредити 5-7-9%" на розвиток бізнесу спрямувала вже понад 20 тисяч кредитів на загальну суму більш ніж 56 млрд гривень для розвитку бізнесу. Прийнятий законопроєкт, автором якого я є, щодо іпотечного кредитування "Доступне житло", коли держава буде компенсувати відсоток при купівлі житла, на що спрямовано 20 млрд грн. Це дозволить купувати житло людям, у яких невисокий рівень доходу, тобто власне незахищеній категорії.

Розроблено низку таких проєктів, як "Велике будівництво", "Інноваційні парки", "Центри креативної економіки", які будуть стимулювати розвиток бізнесу. У виробничій сфері приділяється увага певній локалізації, тобто збільшенню у виробництві навіть іноземних товарів саме українських компонентів. При прийнятті цього законопроєкту ми можемо розраховувати на 200 тисяч додаткових робочих місць лише за рахунок українського складника у виробництві товарів.

Ми не забуваємо про вдосконалення медичної реформи і підвищення соціальних стандартів. Стосовно законопроєкту 5600 про внесення змін до Податкового кодексу України, а саме про 20% оподаткування нерухомості, то там процес оподаткування діє, якщо ви втретє за рік хочете продати квартиру. Хочу нагадати, що наразі триває робота над законопроєктом між першим і другим читанням, до нього вже внесено 10 тисяч правок. По настроях колег я чітко можу вам сказати, що ті норми, які погіршуватимуть життя людей, точно не будуть підтримані, для того й існує така парламентська робота як внесення правок між першим і другим читанням.

Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!