comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Кузьмін Ренат Равелійович : За новою підозрою Медведчуку і черговою спробою його заарештувати влада намагається заховати корупційний скандал з офшорами

08-10-2021 20:10

0

Кузьмін Ренат Равелійович

Народний депутат України від "Опозиційною платформи - За життя"

Пред'явленням чергових підозр і спробою заарештувати опозиційного політика влада цинічно намагається відвернути увагу громадськості від "пандорского" скандалу

Сьогодні співробітники ДБР повісткою викликали Медведчука нібито для ознайомлення з матеріалами давно вже закінченого кримінальної справи про державну зраду і порушення правил ведення війни, а співробітники ГПУ увірвалися в ДБР і незаконно намагалися пред'явити Медведчуку нову підозру в державній зраді і сприянню тероризму. І справа навіть не в процесуальних порушеннях, яких допущено безліч. І навіть не в абсурдності звинувачень.

Справа в іншому. Справа в тому, що пред'явленням чергових підозр і спробою заарештувати опозиційного політика влада цинічно намагається відвернути увагу громадськості від "пандорского" скандалу, перекриваючи один гучний скандал іншим ще більш гучним скандалом. І використовує для цього правоохоронні органи.

Адвокати Медведчука сьогодні не дозволили прокурорам порушити закон і вручити йому нову підозру. Прокурори обмежилися лише врученням повістки про виклик на понеділок. Тепер уже очевидно, що в понеділок Медведчуку вручать таки нову підозра і зажадають в суді його арешту або внесення божевільної застави в мільярди гривень.

Ось таке життя в сьогоднішній Україні.

Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!