ДУМКИ

Сергій Шахов : Хтось має взяти на себе відповідальнисть за вакцинацію

28-10-2021 17:10

0

Сергій Шахов

Народний депутат України IX скликання. Член політичної партії "Довіра"

Саргій Шахов поділився своєю думкою з Коментарями щодо підроблених паспортів вакцинації в Україні та постанови стосовно роботи в парламенті тільки за умови наявності сертифіката вакцинації або негативного ПЛР-тесту

Я особисто чув, що купують підроблені паспорти вакцинації, що на цьому наживаються медсестри та лікарі. Лікар давав клятву Гіппократа і за кожне життя він відповідає. Коли медики продають ці сертифікати, то це має дві сторони: погану і хорошу. Лікар розуміє, що щеплення ні на що не впливає і не захищає від захворювання на COVID-19. Медик пояснює людині, що вона залишається незахищеною. Є і корупційний складник – лікарі отримують по 10 тисяч гривень заробітної плати. Якщо громадянин живе у сільській місцевості, то в нього є хоча б картопля і свій город. Якщо в Києві, то за ці гроші людина не зможе піти до магазину, оскільки зараз ліки дуже дорогі. 

Стосовно постанови, де вказано, що для роботи у Верховній Раді потрібен буде сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, то у нас є 3, 28 і 49 статті Конституції, які потрібно буде змінити для того, щоб порушити закон України, що повинен працювати. В Конституції України зазначено про особистість людини та її недоторканність. У вказаних статтях багато складників, які "слуги народу" будуть порушувати. Для того, щоб проголосував парламент, потрібно на собі показувати приклад, а ми не знаємо навіть, скільки парламентарів зробили щеплення у цій залі. Якщо міністр охорони здоров’я вийде і візьме на себе відповідальність за цю вакцинацію, то я підтримаю цю ініціативу. 

У мене п’ятеро дітей, у мене багато антитіл та одна вакцинація. Більше вакцинуватися я не хочу, бо не знаю, як вона вплине на мій організм та на мій стан, адже короновірусна хвороба – це штучна хвороба. У мене є п’ятеро дітей, а у деяких хлопців і дівчат ще жодної дитини. Чи хочуть вони перевірити ризики на собі? Зараз я моніторю антитіла, стан свого організму і хочу почути саме міністра охорони здоров’я, який би взяв на себе відповідальність за вакцинацію. 

У дитинстві, в Радянському Союзі, робили щеплення від будь-яких хвороб і не було таких проблем і держава брала на себе відповідальність за вакцинацію. А хто зараз бере на себе відповідальність? Немає роз’яснювальної роботи з людьми. Влада повинна займатися не тільки інтернетом, тобто діджиталізацією, але й роз’яснювальною роботою з людьми. Візьмемо Лисенка, який у 2014 році кожен день звітував, що на фронті. У нас зараз ніхто не виходить і не звітує про те, що відбувається. Як щеплюватися? Як отримати безкоштовні маски та антисептики? Де взяти безкоштовний тест на ковід і які вони? Чому сьогодні 65 мільярдів гривень розтринькали на дороги, а люди не можуть отримати компенсацію після того, як перехворіли на COVID-19? Питання про походження вірусу теж не підіймається. Люди хочуть це все знати. Безумовно, всі гроші, які планують віддати на медицину у 2022 році, це добре, головне, щоб їх не розікрали на їх шляху, не порозсували по кишенях чиновників. Стосовно медиків, ми бачимо, що 70 тисяч лікарів вже поїхали з нашої країни через те, що в них заробіток дуже малий, а ризикованість у роботі – велика. Санітарний лікар отримує 4000 гривень, медсестра – мінімальну зарплатню (від 4500 до 5000 гривень), а лікар отримує 7000-10 000 гривень і це у великих містах. Контролю над надходженням коштів від держави до лікарень немає, це ніхто не контролює.

Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!