logo

BTC/USD

62354.36

ETH/USD

2472.17

LTC/USD

327.31

USD/UAH

28.10

EUR/UAH

33.60

RUB/UAH

0.38

lang

Язык

UA RU
comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Alexandr Tolokonnikov: Українські забудовники "Великого Будівництва" та люди з інвалідністю. Чи виконуються норми?

У Дніпрі представники ГО «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю» «Океан добра» проінспектували «Олімпійські резерви», який будується в рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике Будівництво"

0

comments1699

Alexandr Tolokonnikov

Эксперт по странам Латинской Америки Учредитель Центра международных коммуникаций Cideips

Специалист по коммуникациям, журналист, общественный деятель

Забезпечення інклюзивності та доступності об’єктів для маломобільних груп населення є обов’язковою вимогою як при проєктуванні, так і при реконструкції наявних громадських споруд.

«Ми всюди застосовуємо сучасні технології та якісні матеріали. Пандуси, перила, тактильні та візуальні елементи, підйомники, ліфти, спеціально обладнані санвузли та душові – все це передбачається нашою компанією при будівництві або реконструкції» - зазначив генеральний директор «СК «Стройінвест» Сергій Гавриленко.

 

Щоб переконатися в цьому, до спорткомплексу для ігрових видів спорту та «Олімпійського будинку», що в «Олімпійських резервах», навідалися Голова ГО «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю» «Океан добра» Ольга Волкова та член ГО «Океан добра» Олександр Супрун.

У постійній співпраці проектантів проєкту, будівельної компанії та ГО «Океан добра» тут створені всі можливості для відвідування будівель людьми з інвалідністю, та навіть більше - у сучасних залах для ігрових видів спорту та єдиноборств параолімпійські спортсмени можуть займатися та брати участь у змаганнях міжнародного рівня.

«Спортивний комплекс «Олімпійські резерви» ми «ведемо» з самого початку проєктування, постійно радилися та вносили свої коригування. Разом з будівельною компанією ми адаптували цю будівлю для доступності маломобільних груп населення. І зараз я можу з радістю констатувати, що людина, яка пересувається за допомогою інвалідного крісла, незрячі люди, люди з вадами слуху та мови можуть сміливо приїжджати сюди, дивитися змагання і навіть брати в них участь», - розповіла Ольга Волкова.

Для осіб з інвалідністю в обох приміщеннях обладнано зручний вхід з пандусами та поручнями, ресепшн, ліфт, універсальні кабіни туалетів, душові та роздягальні, а також простора зала як для глядачів, так і для спортсменів. Усі умови, забезпечені для маломобільних груп населення в «Олімпійських резервах», отримали позитивну оцінку.

«Для себе я не побачив ніяких проблем у пересуванні. У мене склалося дуже хороше враження. Я побував у багатьох спорткомплексах за кордоном, хочу сказати, що умови у «Олімпійських резервах» відповідають європейським нормам», – сказав Олександр Супрун.

comments.ua
comments.ua

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!