Рубрики
МЕНЮ
0
Політтехнолог, політичний експерт. Співзасновник «Агентства моделювання ситуацій» - найстарішої в Україні компанії з політичного консалтингу (існує з 2002 року). З 2009-го року незмінно входить до десятки найбільш цитованих політичних експертів в Україні. Визнаний найпопулярнішим політичним експертом за версією рейтингової платформи Comments.ua два роки поспіль: 2020-го та 2021-го.
45 років, заступник директора Агентства моделювання ситуацій.
За освітою історик (ЛНУ ім.І.Франка).
Онук відомого історика українського козацтва Володимира Олексійовича Голобуцького (1903-1993).
Син професора Петра Володимировича Голобуцького (1938-2010)
Є одним з перших спеціалістів в Україні з питань інформаційного суспільства – перша монографія вийшла друком 1999 року і стала навчальним посібником на багатьох кафедрах (напрямків ІТ, інформаційної безпеки, філософії, державного управління і права, новітньої історії та ін.) українських вишів, її та наступні роботи досі цитують українські автори дисертаційних робіт різних напрямків.
Автор і співавтор багатьох наукових і публіцистичних праць з історії, соціології, політології, проблем інформаційного суспільства, інвайронменталізму тощо.
У 2018-му році через регулярну жорстку політичну сатиру і фотожаби особисто на Путіна потрапив до санкційних списків Кремля: у «списку 322-х» від 1.11.2018 став 60-м.
Є автором сотень поширених мемів щодо українських та зарубіжних політичних діячів, політичної ситуації в Україні.
Аудиторія персональної сторінки у Facebook складає більше 60 тисяч читачів.
Підсумки щодо наслідків зустрічі Меркель з Зеленським в 10-х словах: будемо сподіватись, що ніяких реальних наслідків ця зустріч не матиме.
- Можливі домовленості про ще 10 років навантаження нашої ГТС на мінімальних потужностях - це ні про що.
- В питанні "Північного потоку-2" нашу позицію і негативні наслідки для нас (і для цілої Європи) проігноровано.
- В питанні війни на Донбасі заявлений варіант "Україна підтримала підготовлені Францією і Німеччиною кластери з врегулювання" - жорсткий удар по наших позиціях, бо за абстрактним "кластери" стоїть конкретна "формула Штайнмаєра". Тобто, амністія терористам, вибори (тих же терористів, але вже до ніби легітимної влади і до ВР) до відновлення контролю, передача кордонів аж після виборів.
==
Можемо розраховувати тільки на 2 моменти.
1. До влади в Німеччині у вересні можуть прийти зелені. Вони проти "ПП-2" (але з власних причин, не тільки тому, що це становить стратегічну небезпеку для економіки, політики, соціальної сфери ЄС і конкретно ФРН через короткострокові економічні вигоди тепер). І є шанс, що позиція коаліції за їхньої участі в питаннях, важливих для України, буде більш адекватною.
2. 15 липня Меркель має зустрітись з Байденом. Є шанс, що президенту США все ж вдасться донести до канцлерін весь масштаб небезпек від співпраці з Кремлем. А також геополітичні наслідки погодження, навіть мовчазного, віддати Україну з нашими проблемами до сфери безпосереднього впливу Кремля.
Новини партнерів
Інші матеріали автора
Новини