Блог

Олексій Голобуцький: "Достоверный источник" данных о "госперевороте на 1млрд Ахметова": "проститутки Трампа" - это тоже оттуда

Зеленский верит Buzzfeed News - тем, кто раскручивал скандальный фейк?

0

comments3347

Олексій Голобуцький

Політтехнолог, політичний експерт. Співзасновник «Агентства моделювання ситуацій» - найстарішої в Україні компанії з політичного консалтингу (існує з 2002 року). З 2009-го року незмінно входить до десятки найбільш цитованих політичних експертів в Україні. Визнаний найпопулярнішим політичним експертом за версією рейтингової платформи Comments.ua два роки поспіль: 2020-го та 2021-го.

45 років, заступник директора Агентства моделювання ситуацій.

За освітою історик (ЛНУ ім.І.Франка). 

Онук відомого історика українського козацтва Володимира Олексійовича Голобуцького (1903-1993).

Син професора Петра Володимировича Голобуцького (1938-2010)

Є одним з перших спеціалістів в Україні з питань інформаційного суспільства – перша монографія вийшла друком 1999 року і стала навчальним посібником на багатьох кафедрах (напрямків ІТ, інформаційної безпеки, філософії, державного управління і права, новітньої історії та ін.) українських вишів, її та наступні роботи досі цитують українські автори дисертаційних робіт різних напрямків.

Автор і співавтор багатьох наукових і публіцистичних праць з історії, соціології, політології, проблем інформаційного суспільства, інвайронменталізму тощо.

У 2018-му році через регулярну жорстку політичну сатиру і фотожаби особисто на Путіна потрапив до санкційних списків Кремля: у «списку 322-х» від 1.11.2018 став 60-м.

Є автором сотень поширених мемів щодо українських та зарубіжних політичних діячів, політичної ситуації в Україні.

Аудиторія персональної сторінки у Facebook складає більше 60 тисяч читачів. 

И немного о "достоверных источниках данных о подготовке государственного переворота", на которые ссылается Зеленский (в том числе во время пресс-марафона).

Buzzfeed News и его журналист Кристофер Миллер - это тот самый источник "компромата на Трампа". Помните в 2017-м появилась скандальная информация "из достоверных источников", что Трамп, когда был в Москве, потребовал себе тот самый номер в гостинице, где останавливался Барак Обама с женой, нанял проституток и потребовал, чтоб они помочились на кровать, в которой спал Обама. И вот за этот "kompromat" (в "данных расследования" именно вот так и написано в английском варианте) ФСБ РФ и держит Трампа.

Ещё раз: о "заговорщике Лаптеве, готовящем переворот на миллиард Ахметова" "достоверные данные" опубликовал тот самый "американский медиапроект", что собрал и опубликовал "компромат на Трампа, которым его точно контролирует ФСБ".
--
Ну вот не надо экономить там, где не надо...

comments

Новини партнерів

comments

Інші матеріали автора

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!