comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Віталій Бала: Головна подія тижня

Втрачені два роки.

0

comments5923

Віталій Бала

Політтехнолог, політичний консультант, директор Агентства моделювання ситуацій

У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин

З 2002 року директор Агентства моделювання ситуацій

Головна подія тижня.

Головною подією тижня, на мою думку, було обговорення другої річниці другого туру президентських виборів та підведення підсумків роботи Володимира Зеленського на посаді президента.

1. Опоненти Зеленського, без вагань, оцінюють негативно його діяльність на посаді президента, хоча багато у чому вони таки праві.

2. Прихильники Зеленського, яких стало значно менше, порівнюючи з 73,22%, що проголосували 21 квітня 2019, року продовжують ще підтримувати його.

3. За останніми соціологічними дослідженнями, за Зеленського готові проголосувати 22,2% серед усіх опитуваних, тобто маємо падіння рейтингу у мінус 50%.

4. На мою думку, саме рівень підтримки і є основним показником успішності чи провалу діяльності будь-якого політика, політичної партії, міністра, депутата.

5. Втрата 50% своїх прихильників краще всіх заяв, коментарів, пояснень, демонструє реальну оцінку діяльності Зеленського на посаді президента, що є результатом розчарування і невиконання Зеленським своїх головних обіцянок.

6. Серед обіцянок. які були підтримані на виборах, слід згадати питання миру, боротьби з корупцією, зниження тарифів та відмінність від так званих старих політиків.

7. Жоден з цих пунктів-обіцянок не був виконаний і втілений у життя. А ситуація на Донбасі та дії Росії на цьому тижні настільки загострились, що змушені були втрутитись наші партнери, особливо президент США Джо Байден. На мою думку, саме політика поступок Зеленського країні-агресору і призвела до демонстрації сили і шантажу з боку РФ.

8. А те, що чинна влада жодним чином не відрізняється від так званих старих політиків, а навіть діє значно гірше, цинічніше, продемонструвало рішення ЦВК про визнання переможцем на довиборах у 87 окрузі Івано-Франківщини Василя Вірастюка, якого підтримувала чинна влада за допомогою СБУ, фальсифікацій, псування бюлетенів, їх викрадання, чого навіть не було за часів злочинного режиму Януковича.

9. За провал боротьби з Ковід-19, провал вакцинації населення України, несе відповідальність не тільки міністр охорони здоров'я і уряд, а у першу чергу Володимир Зеленський, який має монобільшість у парламенті та виключний вплив на уряд, що без його згоди не міг бути сформованим.

10. Тому, нема сенсу давати якусь оцінку діяльності Зеленського на посаді президента чи підбивати якісь підсумки, адже ми є свідками тотальної некомпетентності, брехні та аморальної поведінки представників чинної влади, що є наслідком і результатом саме президентства Зеленського.

comments

Інші матеріали автора

comments.ua
comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!