Рубрики
МЕНЮ
0
На даний момент нас цікавить розвиток української столиці, міста Києва.
Саме Київ - це "візитна картка" нашої держави, це головне місто, де відбуваються реформи.
Київ за багатьма рейтингами на міжнародному рівні демонструє себе, як найкраще місто для життя.
Те, що зараз в Україні відбуваються місцеві вибори, це шанс для молодих експертів, показати Україні та Києву, яким вони бачать розвиток міст в найближчі 5 років.
Розглянемо програмні засади кандидатів в депутати Київради від двох лідерів виборчої гонки - це провладної по Україні партії "Слуга народу" та партії нинішнього мера столиці "УДАР", Віталія Кличка.
Почнемо з яскравих представників на депутатське крісло від "Слуги народу" це: Михайло Присяжнюк, Георгій Зантарая, Анна Маляр та Євгенія Кулеба.
Михайло Присяжнюк - народний адвокат, юрист з багаторічним досвідом роботи. Випускник юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка.
Кандидат в депутати Київради від Дніпровського району.
Михайло Присяжнюк виступає за впровадження програми "Безпечне місто".
Концепція "Безпечне місто" передбачає залучення до реформування правоохоронних органів ветеранів та воїнів АТО. Українські військові потребують підтримки та самореалізації в соціумі. Свій досвід вони можуть застосовувати, наприклад, як патрульні Національної поліції і боротися зі злочинністю на вулицях України.
Також Михайло Присяжнюк виступає за формування Інституту окружних шерифів, які будуть обиратися громадою на конкретний термін.
Програма боротьби з рейдерством та захист прав власності.
Георгій Зантарая - перший в українській історії чемпіон світу з дзюдо, дворазовий чемпіон Європи, переможець ІІ Європейських ігор.
Юридичну підготовку отримав на базі Закарпатського державного університету економіки, інформатики та права.
Кандидат в депутати Київради від Святошинського району.
Георгій Зантарая прагне розвивати спорт і намагається зробити так, щоб заняття по дзюдо були безкоштовними для кожної
дитини.
Георгій Зантарая має свою програму реформувавання медичної системи, розвитку спорту та здорового способу життя. А саме:
Прозорі механізми та чіткий державний контроль за процедурою закупівель лікарських засобів;
Забезпечення участі молоді в процесі провадження політики шляхом проведення громадських слухань, створення громадських рад, взаємодії з молодіжними громадськими організаціями;
Забезпечення активного дозвілля й оздоровлення дітей та юнацтва.
Як бачимо, команда "Слуг народу" робить акцент на досвідчених експертах з гарною репутацією. В основному це юристи, спортсмени, громадські діячі, які мають свою цільову аудиторію та спеціалізацію, і певним чином мають відношення до того чи іншого району Києва, наприклад, народилися там чи почали в тому районі свій трудовий шлях.
На противагу "новим Слугам" покажемо "УДАР" з політичним бекграундом, який має підтримку "Європейської солідарності".
Між собою партії є схожими в плані того, що виступають за побудову сучасного міста, от методи у них різні.
Для посилення команди чемпіонів Віталій Кличко вирішив до своїх лав запросити відомого футболіста, Олександра Шовковського, що так би мовити показати виборцям, що у них партія спортсменів. З одного боку, це не погано, а з іншого боку, варто не забувати, що той же Шовковський планувався Зе - командою, як керівник Державного агенства з питань спорту.
Справа не в цьому, а в тому, як до списку "нової команди" УДАР потрапили одіозні персони. З їхніми іменами читач ознайомиться нижче.
Наприклад, Владислав Андронов, колишній держсекретар Мінагрополітики. Зараз він радник міського голови.
Призначали Андронова в МінАПК зі скандалами, конкурс з відбору кандидатур проводили кілька разів. Пізніше прізвище чиновника неодноразово з'являлося в матеріалах журналістських розслідувань про спроби отримання контролю над десятками тисяч гектарів сільгоспземель.
Не варто забувати і про цих епатажних персон, які мають свій фінансовий інтерес по Києву.
Роман Романюк, народний депутат VII - VIII скликань. Зять Романюка, Дмитро Левченко - є генеральним директором КП «Київпастранс».
Або як до списку "УДАР" потрапили скандальні радники Кличка?
Дмитро Білоцерківець був народним депутатом Ради минулого скликання від «БПП», а в Раді VII скликання працював помічником депутата-бодібілдера Ігоря Побера, члена партії УДАР. До цього обіймав посаду директора Департаменту міського благоустрою КМДА. Зараз Вищий антикорупційний суд розглядає кримінальну справу проти Білоцерківця за фактом недостовірних відомостей про стан фінансів.
Володимир Бондаренко - давній соратник Віталія Кличка, спочатку працював його помічником з часів депутатства в Київраді (2007-2012). Після обрання Кличко мером Києва в 2014 році став керуючим справами Київради, пізніше - керівником апарату КМДА. З посади його зняли після скандалу з фальшивим дипломом.
Достатньо декількох імен, щоб зрозуміти, яких людей до своїх лав приймає та чи інша партія.
Провівши аналіз, бачимо, що "Слуги народу" знаходяться в кращому репутаційному світлі, аніж їх політичні опоненти "УДАР".
Киянам, виборцям можна порадити одне, бути завжди спостережливими у своєму виборі і ніколи не забувати про минуле політиків, які обіцяють рай завтра. Дуже важливо розуміти, якими методами буде покращуватися благоустрій Києва і величезне значення має, хто ці люди, звідки вони і як вони думають про киян.
Новини партнерів
Інші матеріали автора
Новини