logo_ukra

Coinspot 15.01.2021

BTC/USD

36200.28

ETH/USD

1161.33

LTC/USD

141.20

НБУ 15.01.2021

USD/UAH

28.25

EUR/UAH

34.30

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Віталій Бала: Про політичне передвиборче шулерство

Чому Зеленський поводить себе, як шулер.

0

comments2519

Про політичне передвиборче шулерство.

Шулерство - використання нечесних, шахрайських прийомів у картярській грі.(Великий тлумачний словник сучасної української мови. 2001 р.)

1. Чинна влада, на мою думку, веде себе, як шулер, під час виборчої кампанії.

2. Криінальне переслідування своїх політичних опонентів, ще ніколи не було застосовано, як один з головних інструментів для боротьбі з політичними опонентами.

3. Це не дуже допомогло, як і відмова в реєстрації під надуманими причинами.

4. Тому, передвиборче шулерство набуло нових політичних шахрайських прийомів.

5. Одним з таких прийомів є так зване опитування, ініційоване Зеленським у день виборів, яке є насправді неприкритою формою агітації за владну партію Слуга народу навіть у день виборів, що заборонено законом.

6. Виступ Зеленського з посланням у Верховній Раді за п'ять днів до місцевих виборів, також був агітацією за партію Слуга народу і за змістом, і за формою виступу.

7. Туристична поїздка сотні депутатів з фракції Слуга народу за три дні до виборів також є політичним шахрайським прийомом.

8. Чинна влада використовує все, що на її думку зможе покращити її результат на місцевих виборах 25 жовтня, незважаючи не тільки на закони, але й мораль та совість.

9. Ці вибори вже можна охарактеризувати, як самі нечесні і брудні і саме чинна влада зробила їх такими.

10. Існує велика вірогідність того, що після виборів, результати не сподобаються чинній владі і ми станемо свідками затягування оголошення результатів і можливо іх оскарження у судах та скасуванні результатів. Для політичного передвиборчого шулерства всі методи підходять, аби отримати необхідний результат.

 

 

 

  

 


 

comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!