comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Олексій Голобуцький: Різниця між нами й Афганістаном: Україна більша. Так вважає Зеленський.

Інтерв'ю Зеленського CNN як чергова підстава від ОП: президента знов не підготували

0

comments4235

Олексій Голобуцький

Політтехнолог, політичний експерт. Співзасновник «Агентства моделювання ситуацій» - найстарішої в Україні компанії з політичного консалтингу (існує з 2002 року). З 2009-го року незмінно входить до десятки найбільш цитованих політичних експертів в Україні. Визнаний найпопулярнішим політичним експертом за версією рейтингової платформи Comments.ua два роки поспіль: 2020-го та 2021-го.

45 років, заступник директора Агентства моделювання ситуацій.

За освітою історик (ЛНУ ім.І.Франка). 

Онук відомого історика українського козацтва Володимира Олексійовича Голобуцького (1903-1993).

Син професора Петра Володимировича Голобуцького (1938-2010)

Є одним з перших спеціалістів в Україні з питань інформаційного суспільства – перша монографія вийшла друком 1999 року і стала навчальним посібником на багатьох кафедрах (напрямків ІТ, інформаційної безпеки, філософії, державного управління і права, новітньої історії та ін.) українських вишів, її та наступні роботи досі цитують українські автори дисертаційних робіт різних напрямків.

Автор і співавтор багатьох наукових і публіцистичних праць з історії, соціології, політології, проблем інформаційного суспільства, інвайронменталізму тощо.

У 2018-му році через регулярну жорстку політичну сатиру і фотожаби особисто на Путіна потрапив до санкційних списків Кремля: у «списку 322-х» від 1.11.2018 став 60-м.

Є автором сотень поширених мемів щодо українських та зарубіжних політичних діячів, політичної ситуації в Україні.

Аудиторія персональної сторінки у Facebook складає більше 60 тисяч читачів. 

Щодо інтерв'ю Зеленського CNN.

На запитання ведучого, чи не боїться Україна після останніх подій в Афганістані, що США потенційно можуть так само покинути її сам на сам, Зеленський позначив лише три базових відмінності між Україною і Афганістаном - ми маємо меншу залежність від США, ми більша країна і ми довше воюємо.
--
"Україна не залежить від США так, як Афганістан залежав. І я дійсно вважаю що за лічені дні, 5-7, таку велику країну неможливо захопити".
--
Тобто, головної відмінності - що в нас НЕ громадянська війна, а війна із зовнішнім збройним агресором, - Зеленський так і не розуміє. При тому, що вже минуло два тижні від розмови з Байденом, а конкретно ці моменти - чим Україна відмінна від Афганістану - йому мали надати в доповідній по пунктах крупним шрифтом ще до початку візиту, бо подібна тема для діалогу була очевидна.

Це крім інших очевидних моментів, котрі важливі для американської аудиторії CNN: що США залишаються світовим лідером, тож безпосередньо зацікавлені в замиренні на теренах Європи, в притлумленні агресивності Росії, тим більше напередодні очікуваного загострення стосунків з Китаєм.

Про те, що економіка України ґрунтована значно на більшому числі галузей, ніж макові поля і наркотрафік, теж промовчав. Як і про те, що в нас державною ідеологією не є тероризм - тобто, це геть інакший спосіб взаємодії з союзниками і геть інакший рівень небезпеки.

Зрештою, Україна і США належать до одного цивілізаційного шару, тож нам просто легше порозумітись.

А так Зеленського знов виставили на широку американську і світову аудиторію як геть некомпетентного лідера, котрий розуміється на обговорюваних темах гірше за Трампа. Хоча насправді не так принципово, чи він розуміється, - його мали підготувати в ОП. Базові тези, опорні фрази, очікувані питання і найбільш вигідні чи нейтральні відповіді: запам'ятовує текст Зеленський добре. Але йому цього тексту не дали. Знов.

comments

Інші матеріали автора

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!