Блог

Олексій Голобуцький: Злий Зеленський. Ображений Зеленський.

Пресмаратон президента залишив неприємні і незручні враження - поведінка Зеленського, його манера звернення до журналістів були дуже негарними, м'яко кажучи.

0

comments3134

Олексій Голобуцький

Політтехнолог, політичний експерт. Співзасновник «Агентства моделювання ситуацій» - найстарішої в Україні компанії з політичного консалтингу (існує з 2002 року). З 2009-го року незмінно входить до десятки найбільш цитованих політичних експертів в Україні. Визнаний найпопулярнішим політичним експертом за версією рейтингової платформи Comments.ua два роки поспіль: 2020-го та 2021-го.

45 років, заступник директора Агентства моделювання ситуацій.

За освітою історик (ЛНУ ім.І.Франка). 

Онук відомого історика українського козацтва Володимира Олексійовича Голобуцького (1903-1993).

Син професора Петра Володимировича Голобуцького (1938-2010)

Є одним з перших спеціалістів в Україні з питань інформаційного суспільства – перша монографія вийшла друком 1999 року і стала навчальним посібником на багатьох кафедрах (напрямків ІТ, інформаційної безпеки, філософії, державного управління і права, новітньої історії та ін.) українських вишів, її та наступні роботи досі цитують українські автори дисертаційних робіт різних напрямків.

Автор і співавтор багатьох наукових і публіцистичних праць з історії, соціології, політології, проблем інформаційного суспільства, інвайронменталізму тощо.

У 2018-му році через регулярну жорстку політичну сатиру і фотожаби особисто на Путіна потрапив до санкційних списків Кремля: у «списку 322-х» від 1.11.2018 став 60-м.

Є автором сотень поширених мемів щодо українських та зарубіжних політичних діячів, політичної ситуації в Україні.

Аудиторія персональної сторінки у Facebook складає більше 60 тисяч читачів. 

Зеленський в коворкінгу був емоційний. Дуже емоційний. І дуже нестриманий в образах власних і в ображанні інших.

 

Можливо, його переконали, що так він відповідатиме іміджу "простого хлопця, чесного і відкритого, що відчуває - те й каже". По факту він виглядав саме нестриманим. Ображеним. Таким, що не контролює себе. Таким, що не контролює ситуацію. Неввічливим. Некоректним. Іноді - некоректним до прямого хамства і образ співбесідників. Крім того, за час маратону спілкування мінімум з половиною журналістів можна охарактеризувати ніяк інакше як "наїзд". А наїзди на пресу ніколи і ні для кого не закінчувались добре.

 

Показовий діалог з кореспондентом УП Ткачем щодо того, чи літав Зеленський до Гути і чи святкував там день народження Єрмака. Кілька цитат.

--

"Чи я був в Синьогорі з циганами? Так, Єрмак зі мною був!"

 

"Президент ніколи не літає. Тому доводиться користуватись гвинтокрилом".

 

"Панібратство ето ваше! Я прєзідєнт Украіни, мєжду прочім!".

 

"З Єрмаком і без бутербродів, бо вас це не цікавить, я прилетів в Гуту. Це моя сім'я - маю право!".

 

"Циган і ведмедів я не викликав! І вас також!".

--

Зеленський прямо обвинуватив Ткача, що саме через нього ні президент, ні його діти, ні Єрмак не можуть відсвяткувати щось, бо про це негайно повідомлять журналісти і "звинуватять в плясках на крові". "Через вас в Києві не лишилось місця, де я би міг відпочити". Тому - в Гуті.

 

Але. Одночасно і не літав, і літав. На літаку, але він зламався, а ДУС не лагодить. Тому на гелікоптері. Білому. Але той теж зламався. Тому на гелікоптерах ДСНС. Бо має право. Це його приватне життя. В п'ятницю з Чернишовим, бо працював з документами в Гуті. Але в суботу був в Києві з Єрмаком на Алеї Небесної Сотні. А в неділю в Гуті. Бо має право на відпочинок. Щоб в понеділок Єрмак святкував ДН з батьками, бо з Зеленським не святкував. Але гвинтокрили до Гути літали не з ними - вони всі просто перевозили різні речі для дипприйому, який буде 20-22 грудня.

 

І ці всі версії - однією реплікою. І обвинувальним тоном щодо журналістів загалом і загрозливим - щодо особисто Михайла Ткача.

 

Це взагалі було взято за головний інструмент у випадку неприємних тем і питань: заговорити питання через дискредитацію особисто того, хто це питання поставив. І тоді можна не зосереджуватись на відповіді. Бо нащо відповідати тому, хто є настільки нехорошою людиною?

 

Але, як я і прогнозував вчора, розрахунки на теплу ванну були даремними. Бо навіть "теплим банщикам" треба про щось писати, про щось розповідати на телеканалах. А з обопільних реверансів матеріал не зробиш і аудиторію не залучиш. Тим більше, коли всі інші цю аудиторію приваблюватимуть скандальними заголовками про цей же маратон.

comments

Новини партнерів

comments

Інші матеріали автора

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!