Головна Новини Суспільство події Україна звернулася до шести країн щодо створення спільної слідчої групи
commentss НОВИНИ Всі новини

Україна звернулася до шести країн щодо створення спільної слідчої групи

Українська сторона хоче спільно працювати над розслідуванням авіакатастрофи

17 січня 2020, 06:07 comments1516
Поділіться публікацією:
Україна звернулася до шести країн щодо створення спільної слідчої групи

Україна вдруге звернулася до спеціалізованих органів шести країн щодо спільної слідчої групи для розслідування авіакатастрофи літака "Міжнародних авіаліній України", який був збитий ракетою в Ірані. Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора України.

Повідомляється, що Офіс Генпрокурора 16 січня повторно звернувся до компетентних органів Канади, Франції, Швеції, Німеччини, Великобританії та Ірану з проханням взяти участь у спільній слідчій групі. Це прохання було відправлене в рамках домовленостей, яких досягли вчора, 16 січня, у Лондоні під час зустрічі міністрів закордонних справ країн, громадяни яких загинули під час авіакатастрофи в Ірані.

Раніше "Коментарі" писали, що в Тегерані завершилася ідентифікація тіл всіх загиблих українців під час авіакатастрофи 8 січня, коли лайнер "МАУ" рейсу PS 752 атакували ракети Корпусу вартових ісламської революції (КВІР).

Нагадаємо, 8 січня в "Боїнг" української авіакомпанії "МАУ" зі 176 людьми на борту, який тільки набирав висоту після зльоту з іранського Тегерана потрапила ракета, літак звалився на землю і вибухнув. На жаль, нікому вижити не вдалося. На борту повітряного судна в той момент був український екіпаж, що складавться з 9 осіб і два українці.

Голова відділу розслідування пригод Організації цивільної авіації розповів про те, хто буде розшифровувати "чорні ящики". Спочатку передбачалася, що бортові самописці будуть відправлені до Франції, але незабаром це рішення було змінено, розшифровкою займеться Україна. Розшифровка самописців почнеться 20 січня.

Як повідомляло видання "Коментарі", 14 січня президент авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" розповів про те, хто винен у тому, що сталося з українським повітряним судном у Тегерані. За його словами, іранська влада повинна була закрити повітряний простір, однак не зробила цього, тим самим порушивши міжнародну угоду.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!