logo_ukra

Coinspot 29.09.2020

BTC/USD

10775.41

ETH/USD

358.00

LTC/USD

45.59

НБУ 29.09.2020

USD/UAH

28.41

EUR/UAH

33.23

RUB/UAH

0.37

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Євгенія Кравчук: Якою буде робота з дому за новими правилами

14-09-2020 15:09

Євгенія Кравчук

народний депутат Украіни IХ скликання, заступник голови фракції «Слуга Народу»

Понад третини українців під час карантину перейшли на дистанційну роботу. Попри це, законодавство досі не регулює таку форму праці. 4 вересня 2020 року у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №4051, який виправить ситуацію. Що саме він передбачає та якою тепер буде робота з дому для українців, розповіла виданню «Коментарі» Євгенія Кравчук, заступниця голови фракції «Слуга Народу» та одна з ініціаторок законопроєкту

Надомна робота досі регулюється законодавчими актами 80-90-х років родом із Радянського Союзу. Вони застарілі й не враховують ані сучасних технологічних можливостей, ані нових викликів на ринку праці. Законопроєкт № 4051, який ми з колегами подали до парламенту, вносить зміни до Кодексу законів про працю України, Закону України "Про охорону праці" та передбачає наступне:

1. Поява двох самостійних видів роботи. Дистанційна – коли працівник сам обирає, де працювати і за яким графіком. Сам відповідає за те, аби мати необхідні умови праці. Надомна – коли робітник працює за чітким графіком, узгодженим із керівником. Місце його роботи – фіксоване і не може бути змінене самостійно. Там має бути зона для виконання роботи та всі необхідні технічні засоби.

2. Ознайомлення з правилами внутрішнього трудового розпорядку, колективним договором та іншими документами роботодавця тепер може відбуватися в електронній формі. А про вимоги щодо охорони праці роботодавець може повідомляти по відеозв’язку.

3. Дистанційний режим можна поєднувати зі звичайним. Такий графік між роботодавцем і працівником повинен бути узгоджений і закріплений у трудовому договорі. При його укладанні роботодавець має право дізнатися, де проживає чи де виконуватиме роботу працівник. Це потрібно, щоб гарантувати його безпеку.

4. Батьки, які мають дитину віком до 3 років, можуть працювати дистанційно, поки їй не виповниться 6 років. За умови, якщо роботу можливо виконувати віддалено, а роботодавець має для цього потрібні ресурси.

5. Роботодавець може перевести компанію на гнучкий режим, але має повідомити співробітників про це не пізніше, ніж за 2 місяці.

Цим законопроєктом ми посилюємо захист працівників, а також даємо роботодавцям можливість офіційно оформлювати їх на віддалену роботу. А також крокуємо в ногу зі світовим трендом: дедалі більше компаній-гігантів, таких як Google, Microsoft, Uber, Airbnb, планують зробити "дистанційку" не вимушеним заходом, а перспективною та зручною формою роботи для своїх працівників.

***

Нагадаємо, що раніше Євгенія Кравчук розповіла про електронні трудові книжки.

Новости партнеров

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!