logo_ukra

Coinspot 25.02.2021

BTC/USD

50065.94

ETH/USD

1593.63

LTC/USD

179.95

НБУ 25.02.2021

USD/UAH

28.10

EUR/UAH

34.15

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

ДУМКИ

Олег Пендзин : Наївно сподіватися, що з перемогою над коронавірусом зникнуть українські проблеми в економіці

07-12-2020 08:12

0

Олег Пендзин

виконавчий директор Економічного дискусійного клубу

Які основні економічні виклики стоять зараз перед Україною? Що потрібно зробити, щоб їх пройти з мінімальними втратами? Своєю думкою з виданням «Коментарі» поділився виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин

"Україна - бідна країна з сировинною структурою економіки. Основою нашого експорту є сировина, в тому числі аграрна, напівфабрикати і заготівлі.

Ми є досить великим джерелом дешевої робочої сили. Пандемія тільки посилила диспропорції в економіці, проявила і загострила їх. Тому сподіватися, що з перемогою над коронавірусом зникнуть наші проблеми в економіці, як мінімум наївно.

Що потрібно робити? Якщо ми хочемо вийти з цієї ситуації, Україні потрібна нова індустріалізація. Є відповідні програми, є розуміння в експертному середовищі, але поки це не стане основою економічної політики держави, ці програми залишаться на папері".

***

Ще однією проблемою для України залишається інвестування. Про те, що потрібно зробити, щоб інвестори масово прийшли в нашу країну, виданню "Коментарі" розповів засновник і президент CEO Club Ukraine (найбільший український бізнес-клуб, який об'єднує близько 200 керівників і власників середнього і великого бізнесу для розвитку, спілкування і співпраці ) Сергій Гайдайчук.

У свою чергу, президент Центру антикризових досліджень Ярослав Жалило прокоментував економічний аудит України, який нещодавно презентував Кабінет міністрів.

Новости партнеров

comments.ua
comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!