Рубрики
МЕНЮ
0
Політтехнолог, політичний консультант Директор Агентства моделювання ситуацій
У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин
1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституті Вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)
1992-1995 роки - аспірантура в ІМВ.
1995-1997 р.р. автор та продюсер телевізійних програм "Висока політика" та "ДІП канал" на телеканалі ICTV.
2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.
З 2002 року співзасновник та директор Агентства моделювання ситуацій
До вашої уваги пропоную подумати над питаннями, що стосуються оприлюдненого соціологічного дослідження соціологічної служби Центру Разумкова, яке було проведене з 21 по 27 вересня методом face-to-face та опитано 2016 респондентів.
Отже, українці найбільше довіряють ЗСУ – 93%, потім йдуть: добровольчі загони -85%, волонтерські організації – 84%, ДСНС -83%, Нацгвардія – 81%, Державна прикордонна служба – 76,5%, президентові – 72%, Міністерству оборони – 71%, СБУ – 66%
Найменше українці довіряють чиновникам - 19,1%, судовій системі - 17.7%, та політичним партіям - 14,1%.
Що стосується довіри до громадських лідерів, тобто політиків, посадовців, громадських діячів і журналістів, то тут, на мою думку, цікавим є вибір прізвищ, бо таке враження, що обирали серед тих, хто є впізнаваний за рахунок єдиного телемарафону чи інших телевізійних та інтернет ресурсів.
На першому місці Володимир Зеленський – 75%, слідом за ним Віталій Кім – 64% та Сергій Притула -51%.
Всі інші прізвища, на мою думку, окрім очільників Міноборони (Рустем Умеров – 25%), СБУ(Васіль Малюк – 34%), МВС(Ігор Клименко – 26%), секретаря РНБО(Олексій Данілов -42%) та міського голови Києва(Віталій Кличко -44%), варто було заміряти з точки зору впізнаваності, адже вони ні за що не відповідають, на відміну від того ж Притули, який збирає гроші і очолює великий волонтерський фонд. Адже рівень ніби довіри до Подоляка і Бутусова відрізняється тим, що першого піарить единий телемарафон, а реально Бутусов говорить і наводить факти, які користуються більшою довірою.
Про рівень недовіри також цікаво згадати, адже там всі політичні опоненти Зеленського.
Недовіряють, за даними опитування, Юрію Бойко -82%, Юлії Тимошенко – 82%, Петру Порошенку – 73%.
До речі, Арестовичу недовіряють – 71%, а у липні 2022 року, він на посаді радника офісу президента був на другому місці, от що означає «відключення» від лояльних до влади ЗМІ.
І, звичайно варто згадати про відношення до виборів, проведення яких підтримуть – 15,1% опитаних, а проти – 63,8%.
Хто і навіщо замовляє соціологічні опитування під час війни, як ви думаєте?
Продовження роздумів дивіться на моєму ютуб каналі.
А якщо виникне бажання та буде натхнення поставити вподобайку, прокоментувати відео та підписатись на канал, я буду вдячний за підтримку.
Посилання у першому коментарі
Новости партнеров
Другие материалы автора
Новости