Рубрики
МЕНЮ
8
геополітика, інформаційна безпека, мас-медіа
Експерт з питань медіа, інформаційної безпеки та геополітики
Переважна більшість російських військових, що сьогодні знаходиться в Україні є вихідцями з національних округів або депресивних регіонів за Уралом. На цих територіях нема роботи, рівень життя низький, перспектив для молоді та людей середнього віку – ніяких. Варіантів самореалізації для чоловіків не багато. Тому армія є найбільш зручним варіантом подивитися світ, заробити грошенят та якись пільги.
Головний мотиватор для тих, хто сьогодні погоджується їхати на війну в Україну – доплати за «бойові», 3 млн руб компенсації за поранення та можливість безкарного мародерства. Це сильні мотивації. Іноді сильніші ніж небезпека каліцтва та загибелі. До речі, за загибель обіцяют виплату родинам у сумі 7 млн руб одноразово та 5 млн руб відтермінованої виплати. А це вже мотивація для дружин. Особливо коли чоловік ледачий, п’є та б’є дружину.
Вбачаючи таку мотивацію у російського населення, керівництво Кремля розуміє, що має карт-бланш на людські втрати. Як то кажуть на Росії, баби ще народжуватимуть. Й схоже, що така безкарність влади набуває дедалі більш цинічних форматів.
Днями на одному з сайтів присвяченому військовій службі ЗС РФ побачив «Памятку военнослужащего», що містила такі рекомендації:
«Если Вам будут выдавать личные жетоны (жетоны смерти), то имейте в виду, что стандартные производятся из алюминия, температура плавления которого составляет 600 С. При попадании противотанкового снаряда в военную технику, температура внутри бывает более 1000 С. Поэтому рекомендуем, перед мобилизацией, заказать в граверной мастерской жетон из стали (температура плавления 1450-1520 С), что значительно повысит шанс возможности опознания останков и выплаты компенсации в связи с вашей смертью родственникам».
http://zakcion.ru/2022/05/08/%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BA%D0%B0/
Схоже, що саме так виглядає відомий російський слоган «Своих не бросаем».
Новости партнеров
Другие материалы автора
Новости