Рубрики
МЕНЮ
0
Політтехнолог, політичний консультант Директор Агентства моделювання ситуацій
У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин
1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституті Вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)
1992-1995 роки - аспірантура в ІМВ.
1995-1997 р.р. автор та продюсер телевізійних програм "Висока політика" та "ДІП канал" на телеканалі ICTV.
2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.
З 2002 року співзасновник та директор Агентства моделювання ситуацій
Сьогодні пропоную обговорити ситуацію із звільненням командувача ССО генерал-майора Віктора Хоренка.
Це звільнення продемонструвало реальне відношення вищого політичного керівництва до військових загалом, та вищого командного складу зокрема.
І відношення це, м’яко кажучи, неприйнятне і особливо небезпечне для України, під час війни.
Спочатку в офісі президента вирішили втручатись у прийняття рішень на хід війни, коли ситуація навколо Києва покращилась і там всі прийшли до тями, після розгубленості та ступора на початку вторгнення, а військові, більш менш, спокійно приймали рішення без «стратегів» з ОПУ.
При тому, що жоден з них в офісі, хто претендує на роль «стратега», не має досвіду, ні знань, але «керувать» дуже хочуть. Думаю, що після війни і нашої перемоги, українці взнають всі жахливі їхні рішення і дії, які призвели до великих втрат на війні, бо потрібен був піар та керувались політичною доцільністю.
А саме звільнення генерала Хоренка показує, що кадрова політика, яку проводить чинна влада і яка, на мою думку, найгірша за всі роки, починаючи з 1991 року, вже робить «біду» у ЗСУ.
Як можна звільняти командувача ССО без погодження, не кажучи вже про подання головнокомандувача ЗСУ?
Новий міністр Рустем Умеров заявив, що це він зробив подання і ніби формально все вірно, але є велике але, тим більше, що він вже починає нагадувати староого, свого попередника, на жаль.
Рустем Умеров не має жодного досвіду у військових питання, від слова взагалі. І судячи з його біографії, яка опублікована, він навіть не служив в армії, як і президент Зеленський.
То як дві людини, які не мають зеленого поняття про армію можуть приймати рішення про звільнення командувача ССО без подання головнокомандувача ЗСУ?
Що це взагалі за х.рня, під час війни?
Що відбувається?
На мою думку, та насправді так і має бути, саме головнокомандувач повинен підбирати і рекомендувати на посади командуючих родами військ та інших старших офіцерів, які служать у ЗСУ. А по великому рахунку, навіть не узгоджувати, бо це не політичні призначення, а одноосібно призначати і звільняти.
Такі «ігріща», які затіяли зараз в офісі президента не просто публічний прояв неповаги до головнокомандувач ЗСУ та Генштабу ЗСУ, це зневага загалом до всіх військових ЗСУ, які захищають Україну від агресора і саме завдяки ЗСУ ці цивільні, які не служили навіть і дня в армії, але мають нахабство одягатись, як військові, почувають себе у безпеці.
Така поведінка і спроба дискредитації вищого військового командування є проявом підлості, ницості та аморальності тих, хто це робить.
Напевно таки планують проведення виборів…
Трохи більше дивіться у програмі «Злий понеділок», зокрема і про звільнення з посади керівника ліцею імені Івана Богуна, Героя України, легендарного «Сумрака», генерал-майора Ігора Гордійчука. Це звільнення також не могли «зробити» без нового міністро оборони Умерова, який щось дуже вже нагадує у прислуханні до побажань ОПУ свого попередника.
Посилання у першому посиланні.
Новости партнеров
Другие материалы автора
Новости