Блог

Алексей Буряченко: Не МСЕК єдиною: справа Крупи розростається

Ще одна підозра у справі Крупи — ще один привід замислитися, чи не маємо ми справу не з окремими посадовцями, а з цілими регіональними корупційними кланами.

3

Алексей Буряченко

Политолог, кандидат политических наук, доктор философии, юрист, финансист

Профессор «КАИ», Президент Международного института исследований в сфере безопасности

Кримінальна історія "сім'ї" екс-керівниці Хмельницької МСЕК Крупи отримала своє неочікуване продовження!

 

Так, за інформацією видання ГЛАВКОМ, невістка екс-голови Хмельницької МСЕК отримала від Державного бюро розслідувань підозру – у неї знайшли $540 тисяч на рахунку в Австрії!

 

Якщо більш детально, то за даними ДБР, колишня начальниця Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Хмельницький), яка є родичкою колишньої очільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи, у вересні 2022 року відкрила банківський рахунок в Австрії та перерахувала на нього понад 540 тис. доларів США двома платежами. Звичайно, нічого потім не задекларувала. Загальна сума незадекларованих активів становить понад 19,5 млн гривень.

 

Такий от фактаж. А тепер тільки уявіть яка тіньова каса була у Крупи з Хмельницького МСЕКу, якщо тільки у неї в помешканні та на робочому місці, під час обшуків, працівниками ДБР, було виявлено понад 6 млн. доларів США!  А в "Сім'ї" Крупи бакси розпихували по всім щілинам мільйонами! Не виключаю, що в бутлях на ділянках родичів також закопували...

 

Уявіть тільки масштаби цієї "корупційно-мобілізаційної клоаки"!

 

А ще ми знаємо про сина, який був керівником регіонального Пенсійного фонду (Хмельницької області). Там також думаю вартує сильно пошукати... Адже, для кого ж, як не для сина, бідненька Крупа так старалася, мабуть, не пропускаючи жодного діагнозу ВЛК без "данини". Одразу видно, про батьківщину людина думала та про поповнення моб. резерву.

 

P.S. Якщо чесно, мене відверто жахає корупційний масштаб в регіонах. Ти очільниця МСЕК, син очільник в Пенсійному фонді, невістка очільниця в міжрегіональному МінЮсті (на декілька областей)! І це тільки верхівка айсбергу про яку ми дізналися завдяки цьому кейсу від Державного бюро розслідувань.

 

А що там глибше, а що в інших регіонах? Тупо, місцева мафія яка феодально контролює цілі регіони і розписує "сфери впливу" між конкретними сім'ями? Ось що страшно...

 

І коли ми тут "ламаємо списи" навколо суб'єктності, суверенітету та виживання держави, навколо "наглядових рад" та "конкурсних комісій з переважним правом голосу іноземців", що вимагають грантоорієнтовані активісти, хтось на місцях спокійно грабує країну і забирає у громадян останнє!

 

Ніби два різні світи. Може настав час уже навести між ними мости? Адже, хтось явно живе своє краще життя, п'є обіцяну "каву у Відні",а матраци тріскають від мільйонів баксів отриманих на людському горі та страху. Щось не те, потрібно виправляти.

 

Пропоную наступну 40-денну спецоперацію наших правоохоронців присвятити саме цьому питанню.

 


comments

Новини партнерів

comments

Інші матеріали автора


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!