Рубрики
МЕНЮ
0
Політтехнолог, політичний консультант, директор Агентства моделювання ситуацій.
У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин
1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституту вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)
2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.
Про саміт НАТО
З'явилась інформація, що дипломатичний радник президента пан Жовква заявив, що Володимир Зеленський поїде на саміт НАТО у Вільнюс тільки за умови, що Україна отримає задовільний результат.
Що то за результат? Лунали різні заяви, що мають чинній владі пообіцяти на саміті НАТО, але не було жодної реакції і дій на попередження про корупцію у владі, про систему безпеки у владі( можлива наявність агентів фсб).
Виставляти якісь ультиматуми чи вдаватись до якось шантажу стосовно наших партнерів, які нам допомагають, на мою думку, не сприяє покращенню взаємовідносин.
Так, ми всі хотіли б більше зброї, але не треба забувати, що чинна влада нічого не робила для виробництва зброї в Україні, а будувала дороги, тому нам насправді ніхто нічого не винен, якщо хтось так чомусь вирішив в офісі президента.
І не потрібно прикривати своє небажання боротись з корупцією і вичищати владу від агентів фсб тим, що Україна воює, це так не працює у цивілізованому світі.
Їхати потрібно у будь-якому випадку, навіть для того, щоб ще раз поговорити про надання додаткової
зброї ЗСУ.
А така позиція, яка більше нагадує опозицію нашим партнерам, тільки шкодить національним інтересам України.
Про англійську мову
Президент України Володимир Зеленський подав законопроєкт “Про застосування англійської мови в Україні”, як невідкладний.
Прочитав і почув багато аргументів за закон і проти.
Ті, хто захищає цей законопроєкт, аргументують необхідністю вивчення англійської мови.
Ті, хто проти, аргументують, що це завдать шкоди українській мові.
Отже, про необхідність вивчення англійської мови. Гарант Конституції України забув про права і свободи громадян України? В Україні обов'язковою для всіх може бути тільки державна мова - українська. Всі інші мови, на мою думку, можуть вивчатись, або не вивчатись за бажанням, але точно не за примусом. Кому потрібна англійська мова, той її буде вчити. Тут досі чиновники не можуть вивчити українську мову, та й в офісі президента навряд чи розмовляють між собою українською мовою. Невже почнуть спілкуватись англійською, щоб не вчити українську?)
Щодо загрози українській мові, то вона, у випадку прийняття цього закону, на мою думку, стане реальною.
Особливо мене вкурвило зобов'язання показувати англомовні фільми і так думаю, що і мультфільми, у кінотеатрах англійською мовою з українськими титрами.
Ви, хто писав цей закон, реально невігласи
чи прикидаєтесь?
Ви знаєте статистику скільки людей відвідує кінотеатри, щоб вважати, що українці у такий спосіб вивчать англійську мову?
Український дубляж не просто добрий, він чудовий і позбавляти українців можливості насолоджуватись українською мовою, а акторів позбавляти роботи, на мою думку, можуть тільки ненависники української мови.
Так, англійську мову варто вчити і починати потрібно з дитячих садків, школи, але точно не з кінотеатрів. Якщо комусь дуже хочеться подивитись кінофільм мовою оригіналу, не тільки англійською, для цього є всі можливості в Інтернеті, підписуйтесь та дивіться на здоров'я.
На мою думку, цей закон є не просто нікудишнім, непотрібним, але й шкідливим для України.
Це ж яким потрібно бути ненависником української мови, щоб таку шкідливу дурню придумати?
Чи, насправді, ідея цього закону має за мету розсварити українців, бо щось їх дуже об'єднала війна. А об'єднаний народ є небезпечним для не народної влади.
Новости партнеров
Другие материалы автора
Новости