Рубрики
МЕНЮ
0
Народна депутатка України, голова підкомітету ВР з питань енергетичної безпеки
Народна депутатка України
Через нові безпрецедентні атаки росіян українська енергетична галузь потребує посиленої міжнародної підтримки: від імені енергетичного комітету парламенту за моєї ініціативи в черговий раз звернулися до урядів, парламентів країн-партнерів та міжнародних організацій з проханням про прискорення постачання сучасних систем протиповітряної оборони та допомогу в постачанні необхідного обладнання для відновлення зруйнованих енергетичних об'єктів.
80% теплових і 40% гідроелектростанцій були втрачені через російські атаки. Закликали парламенти, уряди, міжнародні організації та енергетичні компанії в країнах із застарілим обладнанням, у тому числі радянського виробництва, провести інвентаризацію таких активів. Це обладнання може відіграти вирішальну роль у відновленні теплової та гідрогенерації. Для пом'якшення енергетичної кризи, що може очікувати Україну взимку, непрацююче, надлишкове або виведене з експлуатації обладнання має бути терміново продане або передане Україні.
Енергетика завжди була центральним компонентом європейської інтеграції України. Приєднання до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства у 2009 році та набуття членства в ENTSO-E у перші дні російської агресії демонструють непохитну рішучість України у впровадженні енергетичних реформ.
Війна в Україні призвела до безпрецедентних викликів в енергетичному секторі. Ми звертаємося до міжнародної спільноти за підтримкою у захисті та відновленні нашої енергетичної інфраструктури. Сподіваюся на максимальне сприяння та швидку реакцію від союзників. Цього тижня будемо працювати над вирішенням цих питань з польськими колегами в межах дружби між Радою та Сеймом.
Належна та своєчасна допомога забезпечить негайне відновлення та посилить стійкість нашої енергетичної системи на довгі роки.
Новини партнерів
Інші матеріали автора
Новини