Рубрики
МЕНЮ
Наталья Шевченко
Китайський коронавірус і ситуація з евакуацією українців продовжує розбурхувати користувачів соцмереж. В інтернеті з'явилася чергова порція фотожаб.
Нагадаємо, після прильоту з Уханя евакуйованих співгромадян вирішили помістити на карантин у медичному центрі Нацгвардії "Нові Санжари" у Полтавській області, де протягом двох тижнів вони будуть знаходитися в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарного епідеміологічного контролю і безпеки. Однак ця новина обернулася справжнім бунтом. Не встиг літак з "уханьцьями" приземлитися в Харкові, в Полтавській області вже почався протест проти евакуації людей у Нові Санжари.
Так, поліція спільно з Нацгвардією з допомогою важкої військової техніки під крики протестуючої натовпу намагалася прибрати автомобілі мешканців з проїжджай частини. "Що ви робите? Чому ви їх до себе додому не везете?! У нас табору, діти на літо приїжджають, куди везете?", — кричали мітингувальники, які не збиралися відступати.
Через кілька годин бійок акція протесту все ще була в розпалі. У Мережі з'явилося відео протистояння військових та мешканців Нових Санжар, які вимагали від надгвардійців не виконувати наказ і піти з селища.
Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що евакуація цілком здорових громадян України з провінції Китаю, де зафіксована епідемія короновируса, стала безпрецедентною подією за рівнем.
Незабаром українка Єрмак Олена, яка повернулася з Уханя, розповіла про те, що не очікувала такого "теплого прийому", і що ті люди, які переживають за своє здоров'я по-справжньому, ніколи б не вийшли на вулицю, а тим більше до центру, де людей помістили на карантин.
Також вона зазначила, що їй соромно за жителів Нових Санжарів, які перекривали дорогу евакуйованих, кидалися камінням і билися з поліцією
Зараз українцям, яких відправили на карантин у Нові Санжари, заборонено виходити на вулицю, спілкуватися зі ЗМІ і збиратися в групи на території медцентру. Фото пам'ятки для проживаючих на час обсервації опублікував в Instagram один з евакуйованих.
Крім того, евакуйовані з Уханя українці почали ділитися враженнями в соціальних мережах про "теплий прийом" своєї країни
Одна з громадянок України після того, що сталося у Полтавській області задалася питанням: “А чи можна поміняти національність?". Крім того, евакуйовані українці опублікували фото з розбитими вікнами автобуса, який їх перевозив в медцентр у Нових Санжарах.
Новини партнерів
Новини